LV RU

HANSA Darbā iekārtošanas aģentūra - Krāpnieki un meļi

Ja domājat, ka ar šīs firmas palīdzību uzlabosiet savu finasiālo situāciju, tad dabūsiet kaut ko gluži pretēju. Firma darbojas tikai ar vienu mērķi - izspiest no Jums naudu, nesniedzot pretī neko no solītā. No šīs firmas darbinieces no tās turieties pa gabalu. Tādu necilvēku, kas iedomājusies, ka uz ārvalstīm brauc strādāt miljonāri, nebiju sastapis; un melo, aci nepamirkšķinot. Esmu pieaudzis cilvēks, bet pret mani izturējās kā pret pusaudzi-plānprāti. Drausmas un šantāža nevis darbā iekartošanas aģentūra. Iesaku meklēt kādu godīgu un sirsnīgu darbā iekārtotāju - vislabāk, tuvus un pazīstamus cilvēkus, kas ir pie pilna prāta un nemērķē uz Jūsu apkrāpšanu.

C

Комментарии (3)

V vils 18.11.2013

Ko tad viņa darīja?

C Check 22.11.2013

neko -... braucienu atcēla tieši pirms izbraukšanas no atoostas, bet pēc dienas gribēja piedzīt simtus par "pakalpojumiem"

C Check 15.12.2013

Dzīvē un darījumos šī persona ir kaut kas atbaidošs.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы