www.sudzibas.lv HairRiga Olimpija Neliela atkārtota blēdīšanās

HairRiga Olimpija - Neliela atkārtota blēdīšanās

Vēlējos nevis sūdzēties, bet drīzāk pabrīdināt puišus apmeklējot šo frizētavu... Skaidrs, meitenes pelna savu naudiņu kā prot, bet nu drusku nesmuki... Frizēšanās sākumā skaidri formulējiet savu izvēlēto griezuma stilu, varbūt to pat strikti norādot viņu piedāvātajā cenrādī... Sākumā jau dispečerei teicu ka vēlos griezumu ar mašīnīti, tātad 12eur (parastais) vai 15eur (pakāpeniskais) , teicu tikai nezinu kuru izvēlēties, drīzāk pakāpenisko, tātad rēķinājos ar 15eur... Friziere turpretīm jau sākumā uzsvēra ka "tādiem cienījamiem kungiem" kā man, labāk piestāvētu klasiskais griezums, tātad nevis tikai ar mašīnīti, bet arī ar šķērēm... Atzīstu, mana vaina, īpaši nestīvējos pretī šķēru švirkstināšanai, pie sevis nospriedu nu labi, cik būs, būs, beigās bija 23, nu jāatzīst meistarei sanāca diezgan forši... Pēc tam mašīnā atcerējos, ka šī nav mana pirmā domstarpība, un tieši hr olimpijas salonā, pirms kāda laiciņa, jau vaIrākas reizes man tur veica totālu bārdas nodzīšanu, Cena 4eur, pēkšņi "hops! " vienu reizi paziņo ka 8! Samaksāt samaksāju, bet veicām nelielu diskusiju, kas tas bija, parasta bārdas nodzīšana vai tomēr bārdas dizains... Nu kautkā tā... Varbūt nākošreiz došos uz hr Rīga plaza salonu, varbūt tur meitenes tā nedarās... : - )

P

Комментарии (1)

really? 06.05.2020

vinja prot paardot pakalpojumu, Tu ari ka musa medus poda iekriti,nav ko sudzeeties! Kungu griezumu sanjemi,bet nekads kungs neesi,ka redzams,ja vienmer citi vainigi!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы