Hagberg - Meļi

Šī firma ir konkrēti blēži un meļi, paņēma darbā Alūksne armijas skolā par sētnieku, sakrāva pilnu ar pienākumiem, jastrādā virstundas, piemaksas nekādas un vēl visu laiku draud ka atvilks no algas, bet agrāk tur bija 5 sētnieki, tagad visu ar zāles pļaušanu grib uzkraut 3 sētniekiem, attieksme pret darbiniekiem pilnīga 0, vadītāja dagnija mele!

29.04.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от HAGBERG Support Ответ от представителя 01.10.2021

Labdien!

Lai nodrošinātu kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu klientu objektos, tiek veikti aprēķini atbilstoši uzkopjamajām platībām. Aprēķini tiek veikti balstoties uz „Latvijas Profesionālās uzkopšanas un apsaimniekošanas asociācijas” (LPUAA) noteiktajiem uzkopšanas ātruma standartiem. Darbinieku pienākumi un darba samaksa ir atbilstoša noslēgtajam darba līgumam par ko darbinieki tiek informēti pirms līguma parakstīšanas.

V

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы