LV RU
www.sudzibas.lv Guntis Vindulis Krāpšana, nozagts tulkojums

Guntis Vindulis - Krāpšana, nozagts tulkojums

Latvietis Guntis Vindulis (dzimis 8.12.1976) izveidoja viltus profilu tulkošanas portālā un apkrāpa mani nesamaksājot 450 eiro par manis veiktajiem tulkojumiem. Guntis Vindulis vairākkārt Īrijas mazpilsētā sodīts par smagiem noziegumiem un tagad veicis kārtējo krāpšanu internetā ar viltus vārdu uzdoties par citu personu.

Guntis Vindulis man ir parādā 450 eiro un ir bīstams kriminālnoziedznieks, kurš Īrijā zadzis automašīnas, krāpies ar automašīnu pārdošanu un terorizējis svešus cilvēkus.

U

Ещё Guntis Vindulis жалобы

Комментарии (6)

T teemo 08.06.2018

Sadod viņam pa muti un miers.

U Ubanga 08.06.2018

Tas jau nav tik vienkārši, jo šis bīstamais noziedznieks Guntis Vindulis ir Īrijā un arī Īrijas policija viņu meklē. Zaglis un krāpnieks slēpjas.

Nu tā jau iet, kad sadarbojas ar bīstamiem noziedzniekiem.

SamTroll 08.06.2018

Kādas skujas pēc rūdītam noziedziniekam bija vajadzīgi kaut kādi tulkojumi, kas viņš nevarēja ar mātes valodu tikt cauri?

U Ubanga 08.06.2018

Guntim Vindulim arī ir garīgas novirzes un slimības. Viņš ar zagtu auto iebrauca svešu cilvēku mājas ārdurvīs.

I Inglen 11.06.2018

Guntis Vindulis ir garīgi slims noziedznieks, kuru joprojām meklē Īrijas Gardai policija un kurš ir parādā naudu par krāpšanos daudziem Kilkokas pilsētas iedzīvotājiem. Policija saka, ka Guntis Vindulis ir ļoti agresīvs un apkrāpis ļoti daudzus cilvēkus. Guntis Vindulis ir nožēlojams zaglis un cietumnieks.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы