РешеноGuntars Kapostins - Krāpšana

Sākās viss ar to, ka Guntars pagājušā gada pavasarī piedāvājās man uztaisīt mājaslapu/interneta veikalu. Piekritu, jo viņa nosauktā summa par šo projektu bija vismaz 3x mazāka nekā pie citiem i-veikalu izstrādātājiem aģentūrās. Protams, tagad saprotu, cik muļķīgs lēmums no manas puses, jo i-veikals tika izveidots uz tildas bāzes. Ieejot savā lapā, redzu, ka tur ir vēl četri tādi dīkdieņi kā es, jebkurš no viņiem tiek manā lapā un otrādi. Ja labi parokās tildas info un noskatās vēl kādu youtube video - to var izdarīt pats. Informācijas trūkuma un vēlmes uz karstām pēdām tikt pie sava veikala, lika man pieņemt šo idiotisko lēmumu. 600eur tika samaksāti, viņš solīja, ka izdevumu vairs nebūs. Jau vairākkārt jautāju viņam par manu domeinu, kuru viņš piereģistrēja uz savu vārdu - lai pārraksta to uz mani - lūdzos jau kopš vasaras. Zemāk foto sarakste ar nebeidzamiem solījumiem to izdarīt. Tas nav izdarīts! Mans domeins ir pie viņa. Vairākus mēnešus lapu tā arī nepalaidu, līdz rudenī saņēmos un saliku produkciju. Viss aizgāja brīnišķīgi un klienti sāka iepirkties. Pievēru acis uz ikmēneša lūgšanos guntaram, kad viņš nepagarina laicīgi tildas ab un mēs 5 dīkdieņi netiekam iekšā savos veikalos.
Vasarā samaksāju viņam 50eur, solījās sataisīt fb veikalu, nomainīt rekvizītus web veikalam un sataisīt numerāciju web rēķiniem. Izdarīja tikai vienu no trim lūgumiem - respektīvi, par 50eur nomainīja lapā dažus teikumus.

Pēdējais piliens - valsts svētkos sākām sarunu, kurā g. Saka, ka tildai lielais update iznācis - ik pa trim gadiem tāds tiek palaists un vajadzētu samaksāt 50eur, lai to update uzliktu. Solīja sadarīt arī iekavētos darbus un bez maksas salabot arī otru manu interneta veikalu, kam tai pat laikā nobruka plug-in. Sapratu, ka man steidzami nepieciešams sakārtot otru veikalu, tādēļ piekritu. Protams, nekāds update neeksistē un gunča ar manu naudu pazuda kāpostos.

Neprasu viņam atgriezt 600 eiro - taču lapa tika sataisīta un tā ir aktīva. Prasu atpakaļ savus 50eur un domeinu. Pazuda ar manu naudu un sazināties ar viņu nav iespējams.

Жалоба успешно разрешена Alise 06.12.2023

Nauda tika atgriezta

A

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы