LV RU
www.sudzibas.lv GT Garage Nesaprotama cenu politika

GT Garage - Nesaprotama cenu politika

Kad zvanīju uz servisu man teica ka krāsošanas pakalpojuma cena ir 120 _150 euro pa detaļu. piesakos ,aizvedu mašīnu vajadzēja nokrāsot 2 detaļas kas ir saskrāpēts. vel reiz paprasīju cik tas maksas servisa pienemejam, atbilde bija ka ar visu izjaukšanu un salikšanu līdz 300 euro, vel bija pasaukt meistars kas to novērtēja. Beigas sanāca ka 120+150 pa detaļu krāsošanu, 75 materiāli un 35 izjaukšana salikšana. koopa sanāca 380euro. Tiešām ka cena nav iekļautas materiāli ja nav tad vajag klientus brīdināt. Ja tāda attieksme un nesaprotama cenu politika nerekomendēju apmeklēt šo servisu.

29.10.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

K

Ещё GT Garage жалобы

Комментарии (4)

K K13 29.10.2020

Loti patīkami ka servisa īpašnieks atrisināja šo situāciju un paskaidroja kur bija problēmā. Atradām kompromisu. Paldies novērtēju Jūsu rīcību!

T Taisnīgums99 29.10.2020

Tas nav problemas atrisinajums uzrakstit sudzibu un tad netisham izspiest naudu.
Cheks ir? Vai par ssang remontus cheks jums nebija vajadzigs, ko?

Gudrais Leopards 29.10.2020

Es tev par 380€ uzliktu tuningoto bamperi + led aizmugurējos gabarītus un nokrāsotu. Vispār es vakar par 4€ nokrāsoju plastmasas sliekšņu uzliku, durvju dekoru, resti, vēl parastos dzelzs diskus, un rezultāts lielisks.

T Taisnīgums99 30.10.2020

Kur tadam korejietim jus dabutu tadu bamperi? Uztaisiitu kjekavaa?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы