Green Motion - Bojājums

Pēc auto nodošanas lidostā mašīnai it kā radušies bojājumi. Braucu uzmanīgi, auto saņemot bija apsnidzis un apledojis, visu laiku stāvēja ārā, tā kā nevarēja bojājumus redzēt. Protams, ka pēc firmas teiktā es esmu sasitusi auto. Lieki ko diskutēt. Ļoti naski atvilka 700. - eiro. Bildē var redzēt cita auto riepu nospiedumi, ko viņi neatzīst.

08.12.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Green Motion Support Ответ от представителя 08.12.2021

Labdien, Baiba!

Kameras tika apskatītas un par to Jums ir izsniegts rakstisks apliecinājums no Lidosta Rīga stāvvietas, kuri nav Greenmotion darbinieki un sniedz informāciju pēc būtības, nevis pēc kāda "pieprasījuma". Komentāros Jūs rakstat, ka kameras neko neredz, bet tieši otrādi, kameras precīzi atspoguļo, ka Jūs atgriezāt a/m ar bojājumu, kurš nebija a/m saņemšanas brīdī,kā arī Jūs neizmantojat iespēju veikt papildus pārbaudi nākamajā dienā, jo a/m tika saņemta tumšā un pasliktinātā laikapstākļu dēļ laikā un nekādi bojājumi uz a/m nebija, kad a/m tika iznomāta.
Jūsu nomas laikā, pat ja kāds bojā Jūsu automašīnu un nav iespējams uzrādīt vainīgo personu, pašriska summa tiek piemērota tam, kurš iznomā automašīnu, un viss, kas ir virs pašriska sedz KASKO. Jūsu atbildība bija lielāka, nekā pašriska summa, tādēļ ieturēta ar līģumā teikto un ar ko Jūs piekritāt, saņemot automāšīnu.
Ja Jums liekās, ka Jūs esat apkrāpta, lūdzam Jūs vērsties Policijā ar iesniegumu, lai Policija varētu izņemt video ierakstus ar a/m saņemšanas un nodošanas brīdī, ja Jums šķiet, ka rakstisks apliecinājums no cita uzņēmuma, nav pietiekams pierādījums par to, ka a/m bojāta Jūsu nomas laikā.
Vēlamies piebilst, ka a/m ir reģistrēta 2021.gadā un nobrauca nepilnus 15 tūk.km. un ir bijusi labā tehniskā un vizuālā stāvoklī.
Jūsu sūdzību uzskatam par nepamatotu un mums ir ļoti žēl, ka Jūsu noma beidzās ar maksu par bojājumiem.
SIA GREENMOTION

Дополнено Baiba Liepina 09.12.2021

Video neredzu, man ir jaauzticas Jums, bet es to nevaru izdariit. Juus naudu sanjemsiet, lieta tiks risinaata taalaak caur oficiaalaam iestaadeem. Juus esiet pazaudeejushi vairaakus klientus.

Комментарии (3)

G Gulbenietis 08.12.2021

Firmai ir sabojāts autiņš un vainīgs ir tas kurš brauc. Tālāk jau tu, apskatoties kamerās, vari ko pierādīt. Protams, ja darbinieki vainīgi, tad ieraksts būs pazudis ;).

B Baiba Liepina 08.12.2021

Kamerās protams, ka neko neredz…

G Green Motion Support Ответ от представителя 08.12.2021

Kamērās tiešī viss ir ierakstīts un klientei ir iespēja šo ierakstu saņemt, vēršoties pie policijas, jo kameras var būt izsniegtas tikai Policijai krimināllietas vai administratīvās lietas ietvaros. Kameras pieder VAS Lidosta Rīga un nav nekādīgi saistīti ar Greenmotio SIA uzņēmumu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы