www.sudzibas.lv Green Coffee Bīstami veselībai

Green Coffee - Bīstami veselībai

Vēlos jūs brīdīnāt par Green cofee zaļās kafijas pupiņu iedarbību. Ar šo burvju svara zaudēšanas līdzekli iepazinos šeit http://slim.ikdienaslaikraksts.com/veseliba/modelis-xxl-zaudeja-svars-76-kg/Viss tur tik skaisti aprakstīts un liekas, ka dzīve ir rožu dārzs, tā nu arī pasūtīju šīs kapsulas, protams ar mērķi lai zaudētu tos liekos kilogrammus. bet , jā protams viss viens liels uzpūst fufelis. Sāku kapsaulu lietošanu pēc grafika un man sāka parādīties dažādi izsitumi un slikta pašajūta. ne uzreiz pārstāju kapsulu lietošanu, likās, ka būs ok un tas tā tikai no sākuma, un jā, tur tie visi pigori sākās, kunģa problēmas un iekaisumi, izsitumi vēdera apvidū (tādas maziņas sarkanas pumpiņas), tagad jau ir pagājuši 3 meneši, kopš nelietoju šīs kapsulas, bet vēl organisms nav pilnībā atkopies no šīs indes. No Ģimenes ārsta arī pamatīgu rājienu dabūju. Tāpēc ceru, kak kādam noderēs, un kāds neikļūs tik pat lielās ziepēs kā es.

E

Комментарии (1)

I ingaa 09.06.2015

Jā man draudzenei bija līdziga situācija, arī uzsēdās uz Green Coffe tabletēm un parādījās tie izsutimi, tikai viņai vēl drausmīgi niezēja, nezināja kur likties Nāca pie manīm un sūdēja savus grēkus, protams, tās kapsulas nav jau tās lētākās, līdz ar to vēl nauda lieki iztērētu un pabeigt to budžinu arī takā viņai nebija baigais nodoms, , bet sviest ārā arī žēl, ir taču samaksāts.

Piedāvāja vēl man, vai es negribt pamēģināt, jā noteikti, neiiešu taču riskēt, pašai tāds diskomforts no tām tabletēm un vēl piedāvā citiem ar domu varbūt visiem nav tāds supper labais effekts.

Pēc tā ko redzēju nevienam neieteiktu šīs "Superīgās" tabletes

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы