Ģimenes ārsts Svetlana Mastjaņica - Mājas vizītes

Bulduru doktorāta ģimenes ārsts Svetlana Mastjaņica. Reti apmeklējam ārstus, bet šoreiz bija dēlam vairākas dienas ļoti augsta temperatūra, galvas sāpes, klepus, nespēks, nebija apetīte. Nolēmām pieteikt mājas vizīti lai apskata pacientu klātienē. Tādu augstprātību no ārsta puses nebiju gaidījis. Viņa teica, ka viņa mājas vizītēs neiet un ka jāiet pie viņas. Ziemā, aukstumā ar augstu temperatūru. Kārtējo reizi pārliecinājos par ģimenes ārstu institūcijas bezjēdzīgumu un ārstu bezatbildīgo attieksmi pret pacientiem. Manā bērnībā ārsti vienmēr nāca apsekot pacientus. Pret šādiem ārstiem sāk veidoties riebums un nepatika, jo viņi domā tikai par savu kabatu nevis par savu primāro uzdevumu - rūpēties par pacientiem.

Комментарии (4)

B Bez_vārds 20.02.2024

primārs uzdevums ir - pasargāt sevi. Nevis citus. To pat māca sniedzot neatliekamo palīdzību.

Zane Andrejeva 21.02.2024

Redziet, cik man "profesionāli" atbildēja kāds Latvijas valsts apmaksātās medicīnas pārstāvis..? Manuprāt, situācija ar vērtībām un attieksmēm valsts medicīnā ir traģiska un pagaidām arī tur sagrūstie miljoni neko pacientiem nav palīdzējuši. Tur viss brūk un jūk un tas nav dēļ naudas trūkuma.

K Katrīna951 21.02.2024

Sen vairs ārsti nenāk mājas vizītēs. Ar t liek vest bērnu pie sevis. Ja ir tik slikti, var saukt ātros, bet zinot vecākus, protams sabīstas un no peles uzpūš ziloni.

Zane Andrejeva 21.02.2024

Vecāku rūpes par savu bērnu veselību tagad būs no peles uzpūsts zilonis. Tiešām ļoti slikti izskatās šobrīd Latvijas medicīna.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы