LV RU
www.sudzibas.lv Ģimenes ārste Inese Kamergrauze Ģimenes ārste Inese Kamergrauze

Ģimenes ārste Inese Kamergrauze - Ģimenes ārste Inese Kamergrauze

Tēvam (74 gadi, pārvietojas ar grūtībām, praktiski uz gultas) nepieciešamas pretsāpju zāles, kuras nopērkamas ar recepti. Tēva ģimenes ārste Inese Kamergrauze. Gribējām pieteikt mājas vizīti, zvanam uz Siguldas poliklīnikas reģistratūru, tiek iedots kamer grauzes kabineta telefona numurs, kā arī izlasam mājaslapā, ka mājas vizītes pieteikšana pa šo pašu tālruni līdz plkst. 15.00. Trešajā dienā beidzot tiek pacelts telefons. Gribu pieteikt mājas vizīti, bet nekā... Daktere kamergrauze nav uz vietas un vizīti pieteikt šobrīd nevar. Vārds pa vārdam... Beigās izrādās, ka daktere uz mājas vizīti nebrauks, lai izrakstītu zāles. Absurds! Tēvs praktiski uz gultas, ārā no mājas nevar iziet, nepieciešamas pretsāpju zāles, bet ģimenes ārsts uz mājas vizīti nebrauks, jo nepieciešama tikai zāļu recepte. Jautājums: '"kā tad, lai mans tēvs tiek pie nepieciešamajiem medikamentiem? "

Комментарии (4)

E Ewa777 19.06.2019

E - receptēm ārsta vizīti nevajag. Pietiek ar zvanu un lūgumu savām ģimenes ārstam un pēc 1h ar tēva dokumentiem varat doties uz aptieku pēc medikamentiem.

G Gatis Petrovs 19.06.2019

Izklausās jau pavisam vienkārši un pašsaprotami. Tikai reālajā situācijā tā nenotiek. Patiesība jau pavisam vienkārša, jāmaina ģimenes ārsts.

L Lakrecijs 04.01.2021

Jums daktere atteica izrakstīt e-recepti ? Tad būtu iemesls sūdzēties, bet šajā gadījumā dīvaina kašķa meklēšana.

G Gunta G.S. 18.04.2021

Daktere kamergrauze, turaties pa gabalu, ja gribat dzīvot. No medicīna nejēdz pilnīgi neko, izraksta nepareizas zāles, vienmēr ņirgājas, liekas slima ar galvu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы