LV RU
www.sudzibas.lv Gigant veikals Pircēju maldināšana, preces nepiegādāšana laikā!

Gigant Mēbeles - Pircēju maldināšana, preces nepiegādāšana laikā!

Iegādājoties (pasūtot ) skapi veikalā Gigant, pie SIA "TVA2" pārdevējas Gaļinas tika veikta apmaksa skaidrā naudā uzreiz pie pasūtīšanas. Mutiski vienojāmies, ka skapis tiks piegādāts jau nākamajā dienā ( sliktākā gadījumā pēc divām), bet skapis arī pēc 5 dienām netika piegādāts, pat ne atvests no noliktavas (Maskavas ielā, Rumbulā) uz veikalu( Mellužu ielā, Imantā). Tā nu neizpratnē dodoties uz veikalu un vaicājot pēc skapja, atbilde viena- NAV!Nezinu, kad būs! Zvanam firmas direktoram Ļ.cien. Tepereva kungam un vaicājam par radušos situāciju. Tā kā kungs laikam nevēlējās ilgi diskutēt, neatbildot uz jautājumiem, nolika klausuli pusvārdā. Naudu atdot par preci, kura nav piegādāta viņš nevarot uzreiz, jāgaida, bet preci varam piegādāt pēc pāris dienām. Nepaļaujoties uz šo solījumu, zvanam uz noliktavu ( noliktavas pārzinis Ļ.cien Tepereva dēls), kur mums atbild, ka skapis būs tikai pēc 2-3 dienām. Pa to laiku, Tepereva kungs paspēja pārdevējai Gaļinai piezvanīt un "augstā tonī" paziņot, ka par šo manu ( kā pircēja) sūdzību no nākamās algas viņai tiks atvilkts. Vienīgais jautājums, kas mani moka ir viens- kādēļ šādi Tepereva kungi vispār darbojas klientu apkalpošanas jomā, ja nespēj ne korekti komunicēt ar pircēju, kur nu vēl ar saviem padotajiem, nerunājot par naudas "savākšanu" un preces laicīgu nepiegādāšanu.Ja nevēlaties izbaudīt garas skaidrošanā stundas ar Tepereva kungu un Gigant darbiniekiem (kuri ne pie kā nav vainīgi), iesaku izvēlēties citus pieejamos tirdzniecības pakalpojumus sniedzējus nevis SIA "TVA2". Netērējiet savu laiku un enerģiju!

E

Комментарии (1)

N nataliast 09.04.2017

+100 к жалобе. Директор магазина "TVA2" - личность неадекватная. Может неделями обещать разобраться, хамить клиенту, а насчёт того, чтобы вернуть потраченные деньги обратно, можете вообще забыть, особенно если товар доставлен, но с ним что-то оказывается не так. Поэтому действительно не стоит порить свои нервы и попусту тратить своё время, в городе есть множество других компаний, которые в состоянии предоставить аналогичную услугу, не причинив ущерба вашему здоровью и кошельку!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы