LV RU
www.sudzibas.lv Gigant veikals Mēbeļu piegāde

Gigant Mēbeles - Mēbeļu piegāde

Gigant veikals Maskavas ielā 322D sadarbojas ar firmu TVA2, kas atrodas otrajā stāvā, labajā pusē. Jūlija beigās pasūtījām krēslu, tika sarunāts ar pārdevēju, ka pasūtījums būs Rīgā pēc 1.5 mēneša. Zvanījām gan uz veikalu, gan uz firmu vairākas reizes. Ceturto mēnesi atbild, ka būšot pēc 2 nedēļām. Gaidu vēl šo baltu dienu!

Комментарии (2)

G Gita.1br 10.11.2015

Labdien! Jums raksta no 1. Biznesa radio. Vai Jums būtu interese par notikušo pastāstīt radio ēterā? Var arī telefonintervijas formā un anonīmi. Iespējams, ar mūsu starpniecību Jūsu jautājums tiktu atrisināts. Rakstiet mums uz [slēpt]@1br.lv un atstājiet savu tālruņa numuru!

M marlit 30.11.2015

Man ari tada situacija jau 1, 5 gadu bez divana un bez naudas!!! Viss tads košmars jau nadoel. Nopirka divanu pec 7 men atdevu pec garantijas. Pagaidam no 08.06.2015. Joprojam brauc katru piektdienu uz veikalu. Tikkai uz kadu?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы