LV RU

Geniustrading. Pro - Krāpšana

Krāpnieki!
Brokeru firma, kas piedāvā ieguldīt naudu, lai gūtu peļņu. Profilā uzrādās peļna, kas visu laiku mainās. Bet kad tu vēlies to noņemt, tad no profila tas nav iespējams. Sazināties ar brokeri nav iespējams, tikai rakstot uz e-pastu un gaidot kad atzvanīs. Atzvana vienmēr no skype. Prasot noņemt naudas līdzekļus no sava konta. Telefona saruna tiek pārtraukta.

Oo

Комментарии (3)

Ventilators 28.03.2019

PIrms ieguldi kaut kur naudu. Meklē info par uzņēmumu latviski (vietējiem) vai arī ja ārpus LV, tad vnk pieliec klāt SCAM... Kāpēc vienmēr riskē un pārsteidzas nevis izmeklē. :)

ramona 28.03.2019

Un cik ieguldīji,ja nav noslēpums?

Hi hihihuhuaiaiai 31.03.2019

Kāpēc jāizmet sava nauda miskastē utainiem scameriem, ja var piereģistrēties reālā biržā (Bitstamp) kas godīgi strādā jau entos gadus?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы