Gēla nagi - Eva Roziņa - Nekvalitatīvi

Neejiet tur likt nagus - kvalitātes nekādas, nagi nokrīt jau pēc nedēļas.Uzliek tā, ka izskatās, ka jau ir atauguši.Jā, saprotu, nevar likt pārāk tuvu malām, bet nu likt puscentimetra attālumā no kutilkulas arī nav prāta darbs.

B

Комментарии (11)

B bljeeeeee 02.11.2011

paskatijos darbus, jaa traki

N nagi? 03.11.2011

Izskatās pēc ļooooti bieziem

M mh 08.11.2011

Labi, ka izlasiju so, jo gribeju jau pieteikties uz gela nagiem...butu vel iegrabusies :( tagad zinasu, ka pie vinas nevajag iet

A after 28.11.2011

Es arī neieteiktu iet, šķiet, ka meitene vēl mācas.Ja ejiet, tad ejiet tikpat labi pie mācekles, kas prasda kādus 5Ls vai liek bez maksas.Šai meitenei vēl ļoti daudz ko apgūt :)

Z zane 10.12.2011

Nevaru piekrist. Eju pie Evas jau pusgadu - esmu apmierināta.

E Eva 10.12.2011

O, ko tik nenākas par sevi lasīt.
pirmkārt, es nesaprotu, kādēļ Tu, anonīmais cilvēciņ, nevērsies ar savu probēmu pie manis, jo dodu savam darba divu nedēļu garantiju. Respektīvi, ja pastāv šāda garantija, tas nozīmē, ka 95% manu klienšu ir apmierinātas, jo savādāk jau man nebūtu jēgas dot garantiju, ja pēc nedēļas visām būtu jāliek jauni nadziņi bez maksas. :D
Visas savas pretenzijas varēji man pateikt, kad Tev tās radās.
Un, ja jau Tev nagi patiešām esot NOKRITUŠI pēc nedēļas, tad tas liecina TIKAI par to, ka Tavai nagu struktūrai nav piemērots gēls, ar ko strādāju. Divi šādi gadījumi man jau bijuši, bet tad meitenes normāli arī p;ateica, ka ir tā un šitā, vai varam kaut ko sarunāt. Nkad nevienai neesmu atteikusi, bet, kad, liekot jau otro un trešo reizi nadzinus, šī problēma konkrētajai klientei atkārtojas, tad es tā arī pasaku, ka, acīm redzot, gēls nav piemērots, ka viņai labāk būtu meklēt kādu citu meistaru. Jo nu, nevaru pat pie labākās gribas es savu darbu saukt par nekvalitatīvu, ja šāda problēma ir vienai no 100 klientēm.
Par biezumu runājot, ir klientes, kas pašas vēlas, lai lieku biezākus, apaļākus, citas atkal grib plānākus - viss atkarīgs no klientu vēlmēm.

Žēl, ka, pēc Tavām domam, šis bija labākais veids, kā risināt šo jautājumu.

A after 21.12.2011

Nu nezinu, nav jau tikai runa par biezumu un to vai nokrīt vai nē, bet gan arī par to, ka darbi pat bildēs izskatās nekvalitatīvi - nav līdzens, vienāds smaidiņš, spīdumi izbārstijušies no maliņas.daudz, daudz nepilnību.šur tur tipsis spīd cauri, pārāk, pat ļoti pārāk tālu no kutikulas zonas.stress nevienmēr ir labs.

E evarozina 25.12.2011

Nelīdzens smaidiņš, daži spīdumi aizmukuši - klau, nebienā brīdī neesmu teikusi, ka esmu čempione šajā jomā, taču, . lai iegutu perfektu smaidiņu, ideālu stresu un tml, lūdzu, vērsies pie meistarēm, kas piedalās čempionātos un par to prasa arī attiecīgu samaksu.
Man ir pietiekami daudz apmierinātu klientu, un šis fakts man ļauj tādas kā Tevi neņemt galvā.
Vari visos iespējamos portālos sabāzt savas anti reklāmas - tas manu darba apjomu pat minimāli nav iespaidojis.
Ar vēl vienu nagu meistari nonācām pie secinājuma, ka šo sūdzību autore, kas pat vārdu un uzvārdu atsakās paust, pati nodarbojas ar nadziņiem un mēģina izskaust konkurenci, jo arī par viņu bija sūdzība, pietam vēl ar gandrīz tieši tādu pašu tekstu. Nu, neko - pasmējāmies un novēlam Tev veiksmi! :)

M mar_kri 07.05.2014

Stulbums! Eva Roziņa ir ļoti labs speciālists! Lieku nagus pie viņas nu jau gadu un netaisos iet pie kaut kādiem diletantiem par milzīgu summu. Pie Evas ir ļoti laba cena un darbs - KVALITATĪVS!

T Tempur 01.06.2021

Ha, redz kur sākusi zagt, tādas pēc tam tikai par m**** strādā!
https://www.sudzibas.lv/uzmanibu-zagle-eva-rozina-loti-pavirsa-darbiniece-patvaligi-piesavinajusies-lidzeklus-2500-eur-apmera-santaze-uznemumu-c2120880#

S Senjorritta 02.06.2021

Ar šo "meistari" esmu saskārusies, uz vietas ātrumā nebija laika pētīt, bet nagi tiešām bija briesmīgi, vēl 5eur atlikumu it kā nejauši neizdeva. Neesmu no tām, kas sūdzas, bet toreiz biju tiešām vīlusies.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы