LV RU

Gastroenterologs Jānis Alksnis - Nekompetents

Jānis Alksnis gastroenterologs nav pietiekoši kompetents. Biju pie viņa, uzrakstīja daudz zaļu, taču nekas nelīdzēja! Kaut lai mazliet palīdzētu! Bet nee! Teica lai atnācu vēlreiz, pēc laika ja Nepalīdzēs.. Kad atnācu, pat pats nobrinejas ka atnācu vēlreiz! Neiesaku iet pie viņa, ja kaut kas nopietns! Žēl ka latvijā strāda ārsti kas nevar palīdzēt! Domāju ka neesmu viena paciente kas saprata ka ārsts nav pietiekami kompetents! Nekas personīgs! Biju ļoti izmisuma ka ārsts nevarēja palīdzēt, kaut man bija visi analīzi uz rokām! Un bija neliels iekaisums!

T

Комментарии (3)

⛔️ 19.05.2020

Viņš strādā kā īsts Eiropas ārsts - izraksta zāles tikai simptomu nomākšanai, bet ne ārstēšanai.

M miXruta24 02.07.2020

Ne sovetuju etogo doktora,prijom ne dewevij 40 evro,rezuljtata 0.Popitj Espumisan.Nikaki analizov,nikakih obsledovanij,rebjonku 3 goda.Doktor,takoe owuwenie,jasnovidjawej,za 2 minuti ponjal 4to s nami,hotja problema u rebjonka s rozhdenija.A tut prosto Espumisan nado bilo popitj 😂

N Nataļja 22 14.08.2020

С результатами анализов на руках, где выявлен возбудитель болезни выписывает ребенку отвар шиповника, эспумезан и креон. Когда уже месяц у ребенка понос не останавливается. Ужасный врач, абсолютно не компетентен в своей сфере, выброшенные в никуда 40евро.
Инфектолог из обычной поликлиники в шоке была от этого лечения, сразу выписала нужный препарат

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы