LV RU
www.sudzibas.lv Foron veikali Nekvalitatīvas preces

Foron veikali - Nekvalitatīvas preces

Krāpnieku iestāde. Esam no forona iegādājušies četras sadzīves tehnikas no kurām darbojās tikai viena. Divdurvju ledusskapis kam tikko iztecēja garantija ir metams ārā jo ir nodedzis motors. Ledusskapi slavēja ka vācu ražojums ļoti labs, bet nokalpoja divus gadus un nav labojams, naudas izteiksmē bija dārgs. Gāzes plīts virsmai nestrādā pāris riņķi. Tvaika nosūcējam motors nodega jau pirmajā nedēļā ko pēc garantijas negribēja taisīt līdz vīrs neuztaisīja lielu skandālu. Nu tagad gaidām kas būs ar iebūvējamo cepeškrāsnī. Pieminēšu ka preces ir pirktas visas jaunas bez defektiem., bet reāli vienreizējās lietošanas. Nauda izmesta vējā.

K

Комментарии (6)

Oļegs Zatlers 27.04.2017

Tāda sajūta, ka Foron tās preces ražotu... Cik dumja sūdzība.

alergologs 28.04.2017

Forons tirgo preces ar defektiem, tātad kā maksā, tā saņem. Ja grib jaunu ar 100% garantiju, tad jābrauc uz attiecīgu veikalu.

O otofoto 02.05.2017

Šeit ražotāja garantija ir 0%, bet Foron garantijai jābūt 100%.

S Stimosenko 20.10.2017

Paldies par komentāriem. Gribējam iegādāties preci, bet dotas sūdzības un dati par uzņēmumu liecina ka garantijas vispār nav. Jo pats uzņēmums dibina jaunu uzņēmumu ik 2-3 gadus.

D Duty 23.08.2018
Krāpšana,slikts serviss.

Nopirku ledusskapi kuram pēc gada atlipa gumija un durvis verās vaļā garantijas servisu tā arī nesagaidiju garantijas vecis saka kad tas esot normāli šinī šaraškina kantorī neisaku neko pirkt jo garantija tur ir tikai skata pēc!

A Andris 778 19.02.2019

Shadler ir kiniesu letais fufelis ko vini megina pasniegt ka kautkadu vacu inzinieru darbu. Krapnieku kantoris.Veikali pec miskastes izskatas. Majaslapas apraksts pilnigs murgs, uz datora ekai pielikts logo..

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы