LV RU

Foron - sia "Foron"

Sveicināti,gribu padalīties ar savu negatīvo pieredzi veikalā "Foron".Nopirkām ledusskapi,kurš salūza pēc divām nedēļām,turklāt atvedot mājās, no ledusskapja izskrēja PRUSAKS,tas jau bija nepatīkami,zvanot uz servisa centru mums paziņoja ka paši esam vainīgi ka ledusskapis nestrādā un viņi ne brauks tam pakaļ,lai vestu remontēt ,ne arī līgumu lauzt negribēja,nācās vērsties patērētāju tiesību centrā pēc palīdzības,bet protams nevienam neiesaku neko pirkt tajā FORONĀ,jo mums pat eksperts teica ka ledusskapis ko nopirkām ir jau bijis lietots ne pirmo gadu un iekšā tam ir jau mainītas detaļas,un attieksme no veikala puses protams ir drausmīga,klients ir vainīgs pie visa un bez maz vai sēdiet ar to salauzto grabažu un turiet muti ciet neko jūs nedabūsiet,ne naudu ne normālu preci!Mēs iekritām ar to reklāmu un cenām,gribējām drusku ieekanomēt beigās tikai palikām bez ledusskapja un ar problēmām,tā kā labāk noprikt normālā veikalā drusku dārgāk jaunu preci un vismaz zini par ko esi samaksājis!

L

Комментарии (4)

S [email protected] 24.03.2016

Купили стиральную машину schandler, вроде новая. По описанию продавцов ну очень хорошая. Ужас машина. Работает совсем не тихо и гремит ужасно когда выжимает. Нельзя верить ни одному слову. Очень жалею, что обратилась в эту компанию.

N natalja sinkevica 17.10.2016

Мы купили 16 октября 2016 года газовую плиту за 179 эйро.
В рекламе был обещан подарок каждому покупателю, плюс 11 месяцев дополнительной гарантии, но нам ничего этого не дали.

д Дядя Боря 13.06.2017
Обман

Искал бренд Schadler: нашёл двух евреев с такой фамилией, губную помаду и памперсы, наверное скоро появится автомобиль Schadler F1 Quattro V12 Biturbo, буду брать в кредит.

д Дядя Боря 13.06.2017
Обман

Искал бренд Schadler: нашёл двух евреев с такой фамилией, губную помаду и памперсы, наверное скоро появится автомобиль Schadler F1 Quattro V12 Biturbo, буду брать в кредит.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы