LV RU

Foron - Blēži

Nesen ar nopirkām ģimenei mazgājamo mašīnu no SIA Foron. Problēmas precei radās jau pirmajā nedēļā, sūtījām vēstuli uz veikalu un vedām atpakaļpreci. Šie blēži konstatēja ka veļas māšīnai nekšādu defektu nav. Paņēmām atpakaļ, un vēl pec nedēļas veļās mašīna pavisam nojūdzās. Vedām atkalatpakaļ- SIA foron administracija visu vainu uzvela uz klientu- ka itka mēs ar vīru nepareizi ekspluatējām tehniku. Ak dievs, ko tur var ekspluatēt- 2 reizes ieliku mazgāties, un jau saplīsa. Šī firma ir īstie krāpnieku bari, nepatīkami ar tādiem runāt. Cerams patērētāju tiesības šeit palīdzēs risināt šo konfliktu, jeb jādodas pretējāgadījumā uz tiesu. Pretīga firma, neviens nepērciet neko no SIAforon. Ļoti nekvalitatīva un bojāta tehnika.

O

Комментарии (1)

G Gogar 04.05.2012

Vissliktākais tehnikas veikals kāds ir Latvijā. Pārdevējs Stabu ielā resns nelaipns krievs, kas izturas pret klientiem kā pret idiotiem. Prasu viņam specifisku radio tas bļauj priekš kam man tas vajadzīgs. Arī veikala iekārtojums un kvalitāte atgādina žīdu bodīti no pirmskara laika Latvijas. Neiesaku nevienam iet uz tādu veikalu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы