LV RU

Foodout.lv - Auksta pica

Izlēmām ka vakariņās ēdīsim garšīgās CAN CAN picas, pasūtījām 2x50cm. Tā nu mēs cītigi gaidījām VESELU 1h un 30min. Nu nodomājām ka labs nāk ar gaidīšanu... kā nu ne, saņēmām aukstas, kā no ledusskapja izņemtas picas. Vīrs bija tik ļoti izbadējies, ka apēda divus gabaliņus kamēr es neredzu. Bet es to tā nevēlejos atstāt, ka par tik ilgu gaidīšanu es saņemu aukstas picas. Pazvanot uz foodout.lv noskaidroju ka picas nevaru ne apmainīt, ne dabūt atpakaļ naudiņu, jo ir jau sākta ēst. Labi, štrunts ar to ka ēsta, bet kāpec par tik ilgu gaidīšanu ir jāsaņem auksts ēdiens?! Firmai būtu jānodrošina, lai klients saņem siltu ēdienu! Paēdis klients,laimīgs klients! Diemžēl aukstas picas neizraisīja lielu apetīti! Esam ļoti vīlušies!

A

Комментарии (9)

Kolta 26.09.2018

Kāpēc netaisat vīram pati? Nabadziņš tik ļoti izbadējies, ka paslepus jāēd .

A airita_i 26.09.2018

Tāpēc ka mēs bijām nolēmuši ēst picu. Un pati es arī taisu un vienu vakaru izlēmām picu. Tas ka izvēlos netaisīt vienu vakaru, bet kaut ko pasūtīt nenozīmē ka netaisu ēst.
Neredzēju ka apēd, jo bērnu liku gulēt.
Padomājiet pirms komentējiet. Domāju ka nekas slikts ka vienu vakaru netaisu ēst un pasūtam picas nav noziegums un tā ir darījuši daudzi.

A airita_i 26.09.2018

Un vispār runa gāja par piegādātu aukstu ēdienu nevis kas taisa, kas netaisa ēst.

N Nikolaas 26.09.2018

Un kā gāja...tā aizgāja.

donna b 26.09.2018

Vai no Can Can pa taisno nevar pasutit? Kaut gan prieks manis CanCan un garsigas picas nav savienojama vardu kombinacija.

really? 26.09.2018

Beernu nogruuz gulet un pasi sataisijusies pa kluso picas riit! :D

A airita_i 26.09.2018

A man zīdainim pica jādod?

D Dakteriitis 26.09.2018

Drīkst zināt, uz kurieni tā runa aizgāja?
Vismaz veiksmīgi tika līdz galamērķim?

A Anita_ 07.08.2020

Kapēc jūs savus ģimenes locekļus turat kā ķīlniekus badā?! Te jau man liekās ka sūdzība ir jāraksta citām iestādēm!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы