LV RU
www.sudzibas.lv FN Serviss Negodprātīgi darba devējs

FN Serviss - Negodprātīgi darba devējs

Tiek pieņemts darbā, kā speciālists bet darba pienākumi tiek doti, kā palīgstrādniekam, nekādas apmācības netiek veiktas, lai kļūtu par speciālistu kādu viņiem vajadzīgs, visas apmācības ir pašmācības ceļā. Katru darba diena sākumā nav informācijas kur un ko būs jādara. Tiek sūtīts uz objektiem nesagatavots bez nekādas informācijas kas ir un ko jādara. Attiecīgi atalgojums ir pats zemākais, jo nedod iespēju izaugt un pierādīt savu profesionalitāti. Kolēģa attieksme briesmīga. Sūdzoties augstākai priekšniecībai tiek uzteiktas darba attiecības. Un tiek meklēts jauns darbinieks.

09.01.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Re

Комментарии (1)

Tu Turkey901 09.01.2020

Tur visi ir palīgstrādnieki, tāda darbības sfēra, tikai nosaukums tāds svarīgs kā jau visās vakancēs liek - vieni menedžeri un vadītāji!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы