Flixbus - Krāpšana

Dotā firma neizmaksā biļešu cenu atpakaļ, tad kad tiek rakstīts pieprasījums, bet tā vietā, izsniedz tādas pašas summas kuponu nākošajam brauciena mērķim. Tas mani neapmierināja, līdz ar to ļoti cītīgi meklēju dotās firmas mājas lapā informāciju, kā atgūt naudu par nopirktām biļetēm, par cik nevaru dotajos datumos braukt, jo uzzināju, ka izlaidums paredzēts dotajā datumā, līdz ar to nākas atteikties no biļetēm. Visa informācija tiek ievadīta, nekas nenotiek, neviens nesazinās, neviens neko neatmaksā. Toties, kad pirkt vajadzēja, tad gan ātri tas izdodās, bet kā naudu atgūt, tā nekas neizdodas. Iesaku neizmantot doto firmu, ja arī viņa ir ērta, bet gan iesaku izmantot citas firmas pārstāvju pakalpojumus. Naudu neatgūsiet.

Комментарии (5)

Life_is_life 05.04.2022

Kadas shausmas,jataisa pasnaviba

B Bez vārda vārds 05.04.2022

Nu atvainojiet, biļetes nav lētas ja nebrauc uz Igauniju, Lietuvu. Nauda ir jaatdod ja laicīgi tiek iesniegtas biļetes. Tad nav jaraksta, ka to ir iespejams izdarīt ja negribas to darīt.

G Gii 13.04.2022

Domā visiem tev jākalpo? Tā gadās, ja esi aita.

B Bez vārda vārds 23.06.2022

aizpis muti kropli.

J Jānis Adijāns 04.07.2022

Kāpēc lai viņiem tev būtu kaut kas jāatmaksā, ja nevari braukt savas, ne viņu vainas dēļ.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы