LV RU

Fielmann optika - Maldināšana

Pasūtot optiskās brilles uzņēmuma darbinieki apgalvo, ka izgatavošanas laiks (ieliktu lēcas ietvarā) prasīs vairāk kā vienu nedēļu. Par to ziņos nosūtot informatīvu sms. Tā kā precīz pirms nedēļas pasūtīju brilles, un veselu nedēļu nekādu ziņu neesmu saņēmis, nolēmu doties uz veikalu pakaļ brillēm tāpat. Taču ierodoties veikalā pārdevēja paziņo, ka brilles vēl nav gatavas. Protams, atbildēju pārdevējai, ka pasūtot brilles darbiniece apgalvoja, ka izgatavošanas laiks ir nedēļa. Bet tagad man saka, ka izgatavošanas laiks ir divas nedēļas.

Uzskatu, ka šāda veida nepatiesas informācijas sniegšana ir klienta maldināšana. Tā kā biju rēķinājies ar briļļu izgatavošanu nedēļas laikā, biju spiests brilles pasūtīt citā uzņēmumā, kur to izdara tajā pašā dienā. Līdz ar to šīs brilles vairs nebija nepieciešamas. Tač uzņēmuma darbiniece atteicās atmaksāt naudu (vairāk kā 250€) atpakaļ.

Noteikti neiesaku citiem paļauties uz šo uzņēmumu

Toms

Дополнено Toms Ansens 12.01.2020

Rakstot sanāca kļūme- precizējums:

Uzņēmuma darbinieki solīja izgatavošanas laiku brillēm ( lēcas ielikt ietvarā ) NE vairāk kā nedēļas laikā

T

Комментарии (9)

T Turkey901 12.01.2020

Nevajag paļauties uz vārdiem, visam jābūt dokumentāli fiksētam, termiņiem norādītiem kvītī, tikai tādā gadījumā Jums būs taisnība!

T Turkey901 12.01.2020

Jūs pasūtījāt lēcu ielikšanu briļļu ietvarā vai kā?!
Kādā veidā citā vietā Jums brilles izgatavoja dienas laikā, ja ietvars bija Fielmann?
Jūs esat ļoti turīga, ja tā mētājaties 250 Eiro vienam, 250 Eiro citam!

T tieši tā 12.01.2020

Pasūtījumi (briļļu stikli, mēbeles utt.) vienmēr var aizkavēties. Ieteiktu parunāt ar filiāles menedžeri vai vadītāju. Ja tiešām 2 nedēļas ir minimums un darbinieks pateica nedēļu, tad gan nav smuki no viņu puses.

L Linda_J 12.01.2020

Ši šaubīgais portāls problēmas nerisina, tikai saasina. Jārisina problemas uz vietas pataisno ar pakalpojuma sniedzēju.

BondsBonds 13.01.2020

Lēcu ielikšana virs 250 eiro un vēl 2 nedēļas. Kosmoss. Pa divām nedēļām va aizbraukt līdz Portugālei, piestājot katrā valstī pa ceļam.

Likumsargs 13.01.2020

Es pasūtīju brilles Vision Express. Atnācu ar recepti, izvēlējos rāmi un pēc 30 minūtēm brilles gatavas!

G [email protected] 16.01.2020

Nedirs vecais, ja?! Tur visionā arī maldina! Es visas dārģās brilles atdevu atpakāl, lai paši nēsā, jo nemaz nederēja, kā ieteica man. Bet , vismaz godīgi bija tajā ziņā, ka naudu atgrieza atpakaļ!

Likumsargs 18.01.2020

Lūdzu bez rupjībām!
Ja Tev neder, tas nenozīmē, ka citiem arī tāda pati problēma!

G [email protected] 19.01.2020

Atradies pareizas!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы