LV RU
www.sudzibas.lv Feisbuka administrāciju Maldinošas un krāpnieciskas reklāmas

Feisbuka administrāciju - Maldinošas un krāpnieciskas reklāmas

Sveicināti, feisbukā pastāvīgi tiek izvietotas reklāmas par naudas pelnīšanu internetā, visādas finasiālās platformas, kur piedāvā pelnīt naudu. Tad, kad cilvēks, piereģistrējās, vinām zvana un piedāvā naudu ieguldīt un pārskaitīt uz raideru kontu, naudu. Iemaksātā nauda it kā eksistē tajā konta kur esmu piereģistrējusies, bet noņemt es nevaru, kjo tiek prasīts mana pases dati un bankas dati, bet feisbuka administrācija turpina sadarboties ar blēžiem. Cik ilgi notiks šī krāpšana, vai tiešām man būs jaiet un jāraksta sūdzībs ux prokuratūru?

Комментарии (1)

E eksperts1 09.10.2020

Uz prokuratūru ejot ir nepieciešams veselais saprāts. Jums tāda nav. Labs ieteikums būtu turpināt maksāt šīm platformām. Aicinu Jūs aizņemties naudu arī no draugiem, paziņām un, protams, arī kāda nebanku kreditētāja. Tā lai esat kārtīgos mēslos. Varbūt tad Jūsu stulbā smadzene sāks funkcionēt.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы