LV RU
www.sudzibas.lv FeelFree Slikts velo serviss

FeelFree - Slikts velo serviss

Esmu uzticīgs feelfree veikala pircējs, esmu vedis savus velo uz turieni apkopt, nesen tikka iegādāts šajā veikalā jauns focus velosipēds. Ritenim nepieciešamas garantijas apkopes pēc 100 un 1000 km. Biju speciāli aizgājus uz veloveikalu pierakstīt uz pirmo apkopi, pirmais šoks ka jāgaida nedēļa, un pēc nedēļas aizvedu uz servisu, kur no rīta pateica, ka tās pašas dienas pēcpusdienā būšot gatavs, taču gaidu jau 3 dienu, un jautājums ir vainu mans ritenis tiek pilnībā pārbūvēts vai arī nemāk veidot kalendāru lai ieplānotu velosipēdu apkopes. Ieteiktu 3 reizes padomāt vai izvēlēties Duntes ielas feelfree.

29.07.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от FeelFree Support Ответ от представителя 03.08.2020

Labdien!

Kas attiecas uz velosipēdu servisa rindu, tad tā ir normāla parādība, ka vasarā rinda ir vismaz nedēļu.

Par remonta izpildes laikiem vadieties pēc datuma, kas norādīts remonta servisa dokumentā pie “Plānotais remonta veikšanas datums - līdz dd.mm.yyyy iesk.” Šajā gadījumā bija norādīts 29.07.2020 un Jūs arī zem tā bijāt parakstījies. 29.07.2020. velosipēdam apkope bija veikta un velosipēds Jums atdots.

Ar cieņu,
FeelFree

V

Комментарии (1)

put_in_high_low 29.07.2020

Sīkumi. Es no garantijas remonta jau 42. dienu gaidu mobilo telefonu. :D Un par viņu ne ziņas ne miņas. :D Vot tas ir serviss!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы