LV RU

Fantasy Park, Abrakadabra - Krāpšana

Veicu mājas lapā rezervāciju bērnu ballītei Abrakadabra Laukumā Fantasypark. Mājas lapa nefunkcionē korekti, jo daļa no pasūtījuma otrai pusei neuzrādījās. Pēc ballītes veicot apmaksu, personāls uzstāja, ka esmu pasūtījusi kaut ko citu (par 60 eur dārgāku - ballīti bērnu skaitam virs 12, kaut arī man reāli bija 11 bērni un šis daudzums tika no abrakadabra puses saskaitīts) , manu interneta rezervācijas informāciju atteicās uzrādīt. Veicot pasūtījumu un avansa rēķina apmaksu arī nesaņēmu nekādas sava pasūtījuma detaļas (kaut jau epastā prasīju atsūtīt atšifrējumu) , kas būtu ļāvušas šo situāciju noskaidrot vēl pirms ballītes (tāda esot uzņēmuma politika - neizsniegt klientiem datus par klienta pasūtījumu...) . Personāls atteicās nosaukt savus uzvārdus, izsniegt augstāk stāvošu darbinieku kontaktus, vai jebkā savādāk risināt šo jautājumu, tikai maksājiet... Es nebiju pasūtījusi ballīti virs 12 bērniem un nebiju arī to izmantojusi. Visiem ballīšu komplektiem bija norādīta bezmaksas cukurvate, to mēs arī nesaņēmām... Reāls krāpnieku kantoris!

Дополнено Līga Āboliņa 13.08.2019

Nekas nav atrisināts, sūdzēšos PTAC.

Комментарии (1)

No Noboby 13.08.2019

Tādā gadījumā varējāt arī atteikties samaksāt un uzlikt stresu uz darbinieku pleciem. Nav ko sev apgrūtināt dzīvi bezjēdzīgi

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы