www.sudzibas.lv Family dent Slikts serviss

Family dent - Slikts serviss

Sākas viss ar to, kā bērnam izveidojas neliels caurums, apmeklējot ārstu, nekompetents zobārsts bērnam ielika plombi zobam, kuru līdz galam nesalaboja. Protams plombe izkrita, izveidojot caurumu. Izlasot labās atsauksmes par klīniku Family Dent, savu bērnu pierakstīju tur lai visu salabotu Skaisti un profesionāli, klīnika reklamē savu darbu tieši ka profesionālu ārstu komandu. Atnācām mes sava laikā, nogaidījam 30 minūtes lai ārsts mūs varētu pieņemt. Bērnam visu sataisīja, viss forši Skaisti, samaksājam 115 eiro, aizbraucam mājas laimīgi. Pagāja 3 Mēneši un tā plomba krīt nost, es protams laimīga neesmu, rakstu klīnikai lai ārsts man dotu komentāru, vai tas ir normāli, un ko darīt tālāk. Rakstu vēstuli, gaidu atbildi. Atbildes nav. Staigāt ar lielu caurumu no kura izkrita tā plomba bērnam nedrīkst. Gājām uz citu vietu, ārsts visu salaboja, komentējot kā ļoti dziļš caurums, tā gadās ka plombe var izskrist, un ka tagad mums ielika plombi no izturīgāka materiāla. Jautājums kāpēc ārsts no family dent neko tādu neteica, ka to plombi vajag vērot, tāpēc ka ir iespēja ka tā izkritīs. Maksāt par pienu zobu 115 eiro, un tāda atteiksme. Es saprotu ka loti dārgi maksa materiāli, un pieaugšajam ka arī bērnam nekas Cenas zina nemainās, bet tomēr man tas lielas neprofesionāli.

F

Комментарии (5)

G Gulbenietis 28.11.2022

Kas tur dārgi maksā? :D Tie paši materiāli un čuhņā plomba maksā 15-25 eur, bet Rīgā var būt 150 mierīgi. Rēķini, ka tajos 15 eur vēl ir telpu īre, māsiņas un zobārsta alga. Plombas tur mierīgi 10-15 gadus, ja zobi netiek laisti novārtā.

F FF8 28.11.2022

Jūs esat zobārsts?

G Gonzo23 28.11.2022

Viņš ir plaša profila speciālists

G Gulbenietis 08.03.2023

Zdarov, krisa anonist

O ozoliņš31 07.03.2023

Pilnīgi nepiekrītu! ļoti labi speciālisti, ātri palidzēja! Paldies klīnikai, īpaši ķirurgam un Dr. Margevičai!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы