www.sudzibas.lv Factcool Slikts serviss, nepamatota naudas neatmaksāšana

Factcool - Slikts serviss, nepamatota naudas neatmaksāšana

Pasūtīju bērnam sporta tērpus, gaidīju gandrīz mēnesi, samaksājot gandrīz 200 euro. Paka pienāca atvērta, puse preces trūkst, dpd kurjers paku neizsniedza un aizveda. Pēc pāris dienām pēc pretenzijas iesniegšanas tā pati paka aizlīmēta jau ar netīru saburzītu skoču atkal nomesta adresē, nevis piegādāta. Ieliku dpd paku skapī. Naudu līdz šim neviens nav atgriezis, lasu tikai atvainošanos. Paka apdrošināta, par to es arī maksāju, bet laikam tas nevienam neinteresē.
Ja esat gatavi cīnīties par savu naudu mēnešiem ilgi varat preci pasūtīt factcool!
Es pilnīgi nopietni zinu, ka vairāk tādam ekstrīmam un nervu bojāšanai neesmu gatava!
Maldina pircējus, it kā bāze Rīgā, bet tad skaidro, ka preces sūta kaut kur uz Slovākiju, kas man gar to būtu par daļu, lai atgriež naudu un sūta kur grib.

04.05.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

V

Комментарии (2)

K Kristīne L. 19.05.2021

Es arī neceru, ka atgriezīs naudu. Krāpnieki.

V Valija Greb 19.05.2021

Paldies Factcool.komandai! Domstarpības par bojātu paku ir atrisinātas. Gaidu naudas pārskaitījumu vismaz pozitīva risinājuma gals ir saredzams.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы