Evelatus un Smartserviss (SIA KOG) - Slikts serviss

Veikalā Sia Evelatus tika iegādāts mobilais telefons blackview bv8000 pro. Nepilnu trīs mēnešu laikā no lietošanas brīža, telefonam bija šādas problēmas - nevienojās pie mobilajiem tīkliem, skaļruņi čarkstēja (apgrūtināta sarunāšanās) , akumulators pat pie telefona nelietošanas dienas laikā izlādējās, bija nekontrolēta telefona izslēgšanās un līdztekus ieslēgšanas problēmas. Nodod telefonu uz garantijas remontu, darbinieks konstatēja vizuālus skrāpējumus uz telefona ekrāna un aizmugurējā vāciņa. Pēc mēneša "noturēšanas" garantijas remontā, tika piezvanīts un pateikts, ka varam ierasties pēc telefona, un ka garantijas remonts atteikts mehānisku korpusa bojājumu dēļ. Tika vaicāts servisam kur tad tie bojājumi ir, tika atsūtītas trīs bildes, kur "piezūmoti" maznozīmīgi bojājumi korpusā. Kad tiek vaicāts par to, ka tas ir triecienizturīgs telefons, to nemaz nedzird... Un "maļ" savu-ir korpusa bojājumi, un tiek atteikts garantijas remonts. Nepērciet šeit telefonus, jo viņi atradīs pat neesošu problēmu, lai atteiktu garantijas remontu...
Pielikumā foto, kā dēļ tiek atteikts garantijas remonts.

J

Комментарии (1)

O Odrija Laimīgā 20.01.2021

Man savā laikā bija identiska problēma, 3 x remontēja it kā, saskrāpēts, nolauzts utt pēc remonta, beigās izmetu miskastē 120€, nekad šai veikalu tīklā nepirkšu neko un neiesaku nevienam, ofiss neatbild, pilnā bezatbildība pret visu!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы