www.sudzibas.lv European Education Center SIA Neprofesionāla attieksme un problēmas ar naudas atmaksu

European Education Center SIA - Neprofesionāla attieksme un problēmas ar naudas atmaksu

Vēlos brīdināt citus par ļoti nepatīkamu pieredzi ar SIA “European Education Center”, kas piedāvā manikīra un pedikīra kursus.

Jau no paša sākuma radās nopietnas šaubas par šīs iestādes godprātību un darba organizāciju. Līgums netika piedāvāts parakstīšanai pēc uzņēmuma iniciatīvas, un arī tad, kad pats vairākkārt par to jautāju, klātienē līgumu parakstīt man tā arī nedeva. Tas rada pamatotus jautājumus par to, cik caurspīdīgi un korekti šī iestāde strādā ar klientiem.

Cik man bija zināms no citu kursa dalībnieču teiktā, meitenēm, kuras veica apmaksu skaidrā naudā, čeki netika doti. Arī tas radīja ļoti nepatīkamu iespaidu par uzņēmuma darba kārtību.

Arī pašu kursu organizācija bija ļoti zemā līmenī. Nebija skaidras un saprotamas nodarbību organizācijas, viss notika haotiski, un radās iespaids, ka iestāde pati nespēj normāli sastādīt apmeklējumu grafiku un nodrošināt sakārtotu mācību procesu.

Kad veselības problēmu dēļ vairs nevarēju turpināt mācības un lūdzu atgriezt naudu par neizmantoto pakalpojuma daļu, saņēmu atteikumu. Attieksme no administrācijas puses bija vienaldzīga un neieinteresēta risināt situāciju godīgi.

Papildus tam, pēc publiski pieejamās informācijas, uzņēmumam ir problēmas ar PVN statusu, kas rada vēl lielākas šaubas par tā darbības caurspīdīgumu un uzticamību. Tāpēc aicinu potenciālos kursantus būt īpaši uzmanīgiem, pirms uzsākt sadarbību, veikt maksājumus un rūpīgi pārbaudīt visu informāciju par uzņēmumu.

Kopumā radās iespaids, ka galvenais mērķis ir saņemt naudu, bet ne nodrošināt kvalitatīvu, skaidru un godīgu pakalpojumu. Neiesaku šo mācību iestādi un aicinu citus būt ļoti uzmanīgiem.

U

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы