LV RU

Ernests Rieksts - Krāpšana

Lielakais krapnieks ko esmu redzējis un saticis, meklē jaunus naivus jauniešus kurus apkrāpt nemaksā algas. Piedraud, terorizē. Izmanto nepilngadīgas meitenes, sen tādam ir jabūt aiz restēm. Tas jau notiek vairāk nekā 7 gadus. Šis cilvēks jau ir bijis vairākas interneta lapās pat bez tabu. Tas nav nopietni kad visi tik vienaldzigi uz to skatās un neko nedara. 6 mēnešu laikā nomainās vienā hOstelī ap 30 darbiniekiem.

M

Комментарии (4)

J Jānis Sondars 15.07.2020

Tel NR var dabūt?

S SUPERBOSS 11.12.2020

Ernests Rieksts 27554499.

I InitaLinde 07.09.2020

Šo komentāru ir pievienojis Rolands Odzelēvičš, kurš īsu brīdi strādāja hostelī un Ernests Rieksts viņu izmeta ārā, kā viņš to dara ar visu zaglīgo mēslaini- pievienotajā skrīnšotā redzams, kā šis profils aizstāv Rolandu, kurs ir tiesāts vairākkārtīgi un sēdējis cietumā, par narkotiku tirdzniecību un meiteņu apzagšanu un slepkavību. Protams, ka tādiem mēsliem nepatīk, ka viņus atlaiž un vēlas atriebties, slinki, nekam nederīgi darbinieki ir katrā lielā Latvijas uzņēmumā - vismaz kādu brīdi.

S SUPERBOSS 11.12.2020

ERNESTS RIEKSTS! Neslēpies zem IntaLinda! Neapmelo Rolandu! Jāmaksā ir normāla alga, tad arī neviens tev nezags! Tu visus uzmet bez darba samaksas! Vienreiz norausies un izraus tev kājas no pakaļas, varēsi šļūkt uz pakaļas pliks un nabags!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы