www.sudzibas.lv Endo. Lv Slikts serviss

Endo. Lv - Slikts serviss

Mana zobārste nosūtīja mani pie dr. Vitālija Jakovļeva Cēsīs ārstēt zobu kanālus ar mikroskopu. Dakteri nevar sazvanīt, tāpēc sarakstījāmies e pastā, kur nosūtīju zoba rentgenu. Dakteris atbildēja, ka zobs ir jārauj laukā un pēc mirkļa jau atcēla pieteikto vizīti. Lūdzu paskaidrojumu, kāpēc zobs ir jāizrauj, bet atbildi nesaņēmu. Cilvēcīgs dialogs neizveidojās, tikai Dr. Jakovlevs pateica, ka jāveic diagnostika un piedāvā citu laiku. Pēc garākas sarakstes pateicu savas domas par šādu attieksmi no viņa puses uz ko dakteris atbildēja, ka manu saraksti ir nosūtījis juristam, lai es gaidot atbildi. Lieki piebilst, ka atradu citu endodontistu, kad strādā ar mikroskopu. Rezultātā zobu nevajadzēja raut, tas ir salabots, nesāp un esmu laimīga, ka nenokļuvu šajā endo klīnikā.

B

Комментарии (1)

J Jureta 19.05.2022

Diemžēl mūsdienās tagad ir tādi zobārsti, kas negrib piepūlēties ar zoba ārstēšanu, bet uzreiz saka, ka jārauj. Tad jāiet pie cita ārsta, kas pratīs zobu saglābt. Man ir bijis līdzīgi.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы