LV RU

Elvijs Vikštrems - Krāpšana

2019.gada novembrī bija nepieciešams arhitekts, kurš spēs izstrādāt būvprojektu un to saskaņot Ropažu būvvaldē. Ss.com vietnē atradām Elviju, kurš veiktu šo pakalpojumu ar šādiem nosacījumiem, ja tiks samaksāts 1700 € par gatavu būvprojektu un 400 €, kad tiks izsniegta būvatļauja. Izpildot mūsu vēlmes, Elvijs izstrādāja būvprojektu, kuru parakstīja arhitekts Mārtiņš Bļodons. Būvprojektu mēs kopā iesniedzām Ropažu būvvaldē, pēc kā tika samaksāta norunātā naudas summa. Kad būvvalde at2019. Gada novembrī bija nepieciešams arhitekts, kurš spēs izstrādāt būvprojektu un to saskaņot Ropažu būvvaldē. Ss.com vietnē atradām elviju, kurš veiktu šo pakalpojumu ar šādiem nosacījumiem, ja tiks samaksāts 1700 € par gatavu būvprojektu un 400 €, kad tiks izsniegta būvatļauja. Izpildot mūsu vēlmes, Elvijs izstrādāja būvprojektu, kuru parakstīja arhitekts Mārtiņš Bļodons. Būvprojektu mēs kopā iesniedzām Ropažu būvvaldē, pēc kā tika samaksāta norunātā naudas summa. Kad būvvalde atbildēja, ka ir jāveic izmaiņas, elvijs būvprojektu izņēma no būvvaldes un vairāku mēnešu laikā teicis, ka viss procesā un iesniegs labojumus būvvaldē. Katr saruna ar viņu beidzās sakot, ka rīt viss būs utt.. Gaidījām, cerējām, nesagaidījām. Iesniedzām iesniegumu policijā, teica vērsties civiltiesā. Ss.com vietnē bija norādījis telefona numuru - 28282721.laikā teicis, ka viss procesā un iesniegs labojumus būvvaldē. Katr saruna ar viņu beidzās sakot, ka rīt viss būs utt.. Gaidījām, cerējām, nesagaidījām. Iesniedzām iesniegumu policijā, teica vērsties civiltiesā. SS.Com vietnē bija norādījis telefona numuru - 28282721.

A

Ещё Elvijs Vikštrems жалобы

Комментарии (7)

T Taisnīgums99 14.12.2020

Un kas ir atrunats ligumaa? Par to protams te nav ne varda, pec jums skjiet, ka vispar jums nav sajegas ko jus darat.

L Linards Klovans 24.12.2020

analoģiska situācija, tikai Ķekavā. Gan Vikštrems, gan Bļodons krāpnieki, nevienam neiesaku

E Elvijs V 28.12.2020

Diezgan interesanta attieksme. Pie sadarbības sākšanas es skaidri un gaiši norādu, kas ko maksā, Viens ir projekta izstrāde otrs saskaņošana. Šajā gadījumā ir izstrādāta projekta dokumentācij MBP apjomā un iesniegta būvvaldē ( par Ķekavas būvvaldes darbības principiem neiedziļināšos) un tieši precīzi tik cik bija norunāts par izdarīto tika apmaksāts un rasējumi nodoti klientam tādā apjomā par kādu tika veikta apmaksa.

E EvaSi 05.03.2021

Identiska situacija ari man! Kops 2019.gada beigam joprojam neesmu sanemusi buvatlauju Kekava, samaksati 1600€, sabojati nervi. Visi projekta eksemplari pie vina, jo velk garuma ar labosanu un visu laiku melo. Sobrid neatbild uz zvaniem un zinam.

J JĀNIS&123 17.03.2021

Identiska situācija arī man bija ar viņu, kad sapratu, ka tikai čakarē prātu, vērsos pie cita arhitekta, kuram bija jāizstrādā cits būvprojekts, jo esošo izmantot varētu tikai ar Elvijs piekrišanu..Lai vai kā, jaunais arhitekts raiti izstrādāja un saskaņoja jauno projektu un uzreiz bija skaidrs, ka visas Elvijs minētās problēmas, kādēļ viss stāv uz vietas bija fufelis.. Paldies!

E EvaSi 05.03.2021

Visiem vajag doties uz Civiltiesu,lai sanem pec nopelniem, krapnieks!

E Elvijs V 05.03.2021

Cienījamā Eva. Braucu tikties ar jūsu vīru, kurš tā arī beigās neieradās noteiktā laikā. Tad vēl gaidu no jums pilnvarojumu uz Bis sistēmu, kuru jau ilgi gaidu, lai varētu veiksmīgi pabeigt projektu. Man nav pilnvaras, lai to izdarītu. Un jūs vēl šeit nodarbojaties ar nomelnošanu. Šīs visas sūdzības, ko komentējat ir no viltus profiliem. Gaidu no jums ziņu. Jūs man neko pati neatbildat. Ar jums viss ir kārtībā?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы