LV RU

РешеноELVI - Sargs

“Paldies” sapratīgam Elvi nacista-sargam, kurš redzot mani, kad es stāvu uz vienas vietas, gaitenī ar mazo suni rokās, kliedza uz manīm, lai es pametu telpu. Man un manim sunim no āras sekoja lielas šķirnas suns klaidonis , kurš visu ceļu uz mani rēja. Vienīgas , kas mani vareja izglābt bija Elvi (cerēju, ka sagaidīšu, kad liels suns aizies projām). Elvi sargs izejot no savas būdiņas , redzot lielo suni sāka kliegt uz manīm, lai es tinos prom, un ja neiešu, tad izsauks policiju. Visu šo momentu man mans suns sedēja rokās. Kāpēc nacists? Viņš vēl mēģinaja piekasīties pie manas izrunas un apsmēja to, ka esmu krieva. Paldies Elvi par to, ka pieņiemiet “cilvēcigus” darbiniekus. Bet kam pa tiešam paldies - kasierei. Neredzēju viņas vārdu, bet viņa pārbaudija vai aizgāja liels suns un tad es varēju iet ārā.

21.05.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от ELVI veikali Ответ от представителя 22.05.2020

Labdien!
Mēs ļoti atvainojamies par nepatīkamo situāciju! Apsardzi nodrošina ārpakalpojumu sniedzējs, tas nav ELVI darbinieks, bet, ja jūs precizētu veikala adresi, mēs varētu pārrunāt situāciju un darba kultūru ar apsardzes vadību un izteikt pateicību kasierei, kas palīdzēja atrisināt situāciju.
Uz jūsu sapratni cerot,
ELVI

Жалоба успешно разрешена Tsap 22.05.2020

Labdien! Paldies, ka atsaucāties.

Veikala adrese - Rūpniecības iela 77A, Jelgava. Kasiere bija maza auguma , diemžēl nesaredzēju viņas vārdu.

T

Комментарии (2)

S sgv 22.05.2020

Sen pierādīts, ka visi kas runā pretī vai iebilst ar papildus hromosomu apdāvinātajiem, automātiski kļūst par nacistiem.

"apsmēja to, ka esmu krieva" - tas ir kāds garīgs traucējums? Laikā, kad veikali spiesti rūpties par pircēju drošību, tērējot tam pamatīgus līdzekļus, viena blēdīja uzspļauj visam, jo "manim sunim no āras sekoja".

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы