Elizings.lv - Krāpšana

Atvieglota kredīta izskatīšana! • nav darba vietas? ! - individuāla pieeja katram klientam
• kad bankas atsaka - mēs palīdzam
• sabojāta kredītvēsture arī nav problēma!

Tie visi ir atklāti un klaji meli! Patērētāju aizsardzības centram te ir darbs, jo tiek savākti tavi personas dati un līzings protams netiek iedots: - )

saņem kredītu pusstundas laikā!

2 dienas nevar ne atbildēt ne ko pateikt.
Tad pieprasa izdruku no bankas - pag reklāmā tak rakstīts nav darba vietas, tātad nav ar bankas izdrukas: - )
zvans-jums ir sabojāta kredītvēsture, nu bet loģiskis es tak to zinu pats un tāpēc ar pieteicos pie jums tieši šim kredītam, vajadzīgs galvotājs: - ) smieklīgi jebkurš kredītdevējs man iedos man kredītu vai auto līzingu ja manam galvotājam būs 3000 euro alga vai īpašums jūrmalā 2000000 eur vērtībā!

Un nerakstat te ko tu gribēji bez darba un sliktu kredītvēsturi lai tev piešķir auto līzingu: - ) jo elizings jau pats ir izsludinājis ka vēlas ar šādiem nosacījumiem to piešķirt un ne es viņiem prasīju šādus nosacījumus!

Atklāta un nekaunīga cilvēku muļķošana!

13.11.2018

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

U

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы