Elizings.lv - Krāpšana!?

Reģistrējos elīzings.lv

Pēc pāris dienām saņēmu sms ar lūgumu pārskaitīt 0.01 centu, ka piekrītu aizdevuma līguma noteikumiem
- AR NEKĀDU LĪGUMU NEESMU IEPAZĪSTINĀTS
mājas lapā redzu - kredītu procentu likme 15-48%

Telefona sarunā atbild, ka tas tikai, lai saņemtu piedāvājumu, ka to neapstiprinu, bet kā ir patiesībā, tieši kāda līguma noteikumi tiek apstiprināti? Kur atrodas šis līgums? Interesants maksājuma mērķis...

05.02.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

G

Комментарии (1)

E eksporeg 05.02.2021

Tad nu gan apgalvojums par KRĀPŠANU un tik skaļi itkā būtu prasīts miljons….
Skatos Jūsu “screen-ā” un domāju… kas tur nesaprotams un kur saredzama krāpšana. Īpaši ja viņu mājas lapā skaidri norādīts – kredītu salīdzināšana un sadarbība ar visiem aizdevuma sniedzējiem. Cik man zināms (šī info to pierāda), ka eLizings tikai saved kopā KLIENTU ar AIZDEVĒJU.
Turklāt atrod un piedāvā izdevīgāko variantu no visiem.
Atgriežoties pie Jūsu “screen-a” – tur tak redzams ka to 0,01 (centu) vajadzēja maksāt MONEZA. Nu tad paskat ko viņi paši par to raksta nevis nepamatoti rakstāt sūdzības par citu iestādi.
https://www.moneza.lv/lv/blog/questions/ka-veikt-0-01-identifikacijas-maksajumu/
Tas pats par to otru kompāniju. Pie tiem tad arī jāgriežas ar jautājumu kādēļ tas vajadzīgs un kādēļ tāds teksts tur ir, lai gan tur pat skaidri “Screen-ā” redzams un lasāms – protams ka bez Jūsu atļaujas tavus personas datus neviens nepārbaudīs.
Īsāk sakot – domāju Jūs izrādāt tikai savu muļķību un izglītotības līmeni – atvainojos ja aizskāru :D

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы