www.sudzibas.lv Elina auto serviss Mānīšanās ar cenām

Elina auto serviss - Mānīšanās ar cenām

Kondicionieru uzpilde - pirms uzpildes paziņo, ka uzpilde maksā 7eur/100g gāzes. Pēc uzpildes, kad rēķina cenu, sarēķināt izpildīto gāze +25eur darbs. Kad sāku jautāt, ko nozīmē darbs, skaidro, kā tas ir par gāzes fizisku uzpildi. Interesanti, kā visos servisos citur gāzes Cenā ir arī uzpilde.
Tas būtu aptuveni kā pirkt desu veikalā - par desu 5eur un nogriešanu (jo vajag taču nazi un darbinieku) vēl 2eur. Neiesaku!

J

Комментарии (1)

D dainispk 08.02.2023

Aizdzinu mašīnu uz Rēzeknes elina auto servisu.
Nosaucu lietas kas mašīnai ir jāsataisa, viņiteica labi izmaksās ap 1500€ un pēc mēneša būs sataisīta mašīna. Mašīnu dabūju atpakaļ tikai pēc četriem mēnešiem, kuru laikā es viņiem zvaniju kādas 20 reizes un katru reizi viņi atbildēja, ka vel nedēļa. Kopā samaksāju 2452€ un pusi no problēmām ko prasiju sataisīt viņi nav sataisijuši... Pie maksāšanas prasiju lai viņi iedod sarakstu ar lietām ko ir sataisijuši uz ko viņi atbildēja tā. Mums ir jāmaksā skaidrā naudā un mes nekādus papīrus un izrakstus nedodam, visi papīri paliek pie mums. Par to var spriest tā, ka viņi nemaksā nodokļus un čakarē cilvēkus.
Šis stāsts ir tieši par šo servisu: https://youtu.be/pzBuP4VgEdU

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы