РешеноEksperts autoskola - Krāpšana

Pēc apmaksas veikšanas Mārtiņš Urtāns pazuda no WhatsApp uz vairākãm nedēļam. Visi uzņēmuma telefona numuri bija atslēgti. Kad parādījās atpakaļ, palūdzu atskaitīt atpakaļ naudu.
Teica, ka atskaitīs, bet tas tā ari nav izdarīts. Sola, ka "nakamnedeļ būs", "Atgādinašu grāmatvedei”, utt. Pārbaudot CSDD reģistrēto autoskolu reģistru izrādās, ka autoskola nemaz nav akreditēta.
Lursoft uzrādãs lieli nodokļu parādi. Atradu cilvekus, kas vinu pazīst un tie arī teica, ka, lai arī agrāk esot bijis labs instruktors, pēdejā laikā visiem pieredze ir bijusi slikta.

25.05.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Жалоба успешно разрешена Roberts 12.06.2024

Rediģēts: Pēc vairākkārtējiem jautājumiem, sūdzībām policijā, CSDD un internetā, nauda pēc pāris nedēļām tika atgriesta.

R

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы