LV RU

Autoskola Eksperts - Krāpšana

Iepriekšējā autoskolas adresē, centrā nolēmu iegūt tiesības šajā autoskolā. Apmaksāju teorijas maksu, lai sāktu apmācības tuvākajā nozīmētajā grupā. Pēc divu nedēļu mācībām apmaksāju obligātās - minimālās auto vadīšanas stundas 80 eur apjomā. Ar pirmo reizi nenokārtoju teorētisko eksāmenu un darba dēļ biju spiesta atlikt autoskolu uz kādu laiku, pēc tam pievienojās studijas. Uz to brīdi bija pagājuši viendpadsmit ar pusi Mēneši. Autoskola piedāvāja līguma pagarināšanu uz vienu gadu savā mājaslapā. Pirms bija pagājis gads es zvanīju daudzas reizes uz norādīto tālruni, kur man neviens neatbildēja un nekad nebija atzvanījis. Biju sūtījuši e-pastu ar lūgumu pagarināt līgumu un protams, uz to man arī neviens neatbildēja. Tā lūk es zaudēju iespēju nokārtot autovadītāja b kategorijas tiesības un 80 eur

19.03.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ещё Autoskola Eksperts жалобы

Комментарии (4)

Janis85 19.03.2020

Šitā ir vai nu muļķe vai nu feiks profils - 3 sūdzības pēc kārtas- balticaoms, slimnīca un autoskola.

N Noboby 20.03.2020

Tev liekas ka pēc 11 ar pus mēnešiem Tu labāk zināsi teoriju kuru nezināji uzreiz pēc autoskolas? Kā Tu vari būt tik ļoti aizņemta 11 ar pus mēnešus ka nevarēji aiziet un nolikt vienu autoskolas eksāmenu kas aizņemtu labi ja 2-3h max ja ierēķina visu laiku kopā? Tu apkrāpi tikai pati sevi uzliekot mīksto uz autoskolu.

M Martins 20.03.2020

Lubraks tu esi! Miksto tikai uz tevi var uzlikt! Vinjai tads nemaz neeksiste!

V Viktorija Moskovka 21.03.2020

Tā ir mana izvēle, kad es vēlos nokārtot eksāmenu! ;)

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы