Eiro Temīda Valdis Krisbergs - Neadekvāts

Pilnīgi neadekvāts jurists vai advokāts, nezinu, kas viņš tāds ir, bet neiesaku pat zvanīt, nerunājot jau par maksas konsultācijām! Pazvanīju, lai pierakstītos uz konsultāciju, viņš pajautāja, lai izstāstu situāciju īsumā, ko arī izdarīju. Viņš, tā vietā, lai paskaidrotu kaut ko, pateica, ka es pati esmu vainīga, nenoklausoties mani līdz galam, nosmēja un nometa klausuli.
Kārtīga jurista/advokāta cienīga rīcība.

Комментарии (6)

Работяга 28.06.2018

Like a mause

Dainis 28.06.2018

Varbūt tiešām, kas smieklīgs bija? Varbūt kārtējais, kas vēlas sūdzēt tiesā Latviju jo maximā veci salāti trāpijušies.

C critical thinker 28.06.2018

jūs gribējāt, lai viņš par jūsu 'problēmu' pasmietos par maksu klātienē?

I Ineta Jansone 29.06.2018

Valda Krisberga vārds daudziem saistās ar bēdīgi slaveno ''Auseklīti''.Jaunie cilvēki var arī nezināt šo lielisko stāstu :)
Tomēr Valdim vienmēr ir bijusi lieliska humora izjūta, malacis! Vismaz godīgi atbildēja, varēja arī par privātu konsultāciju samaksu paprasīt un vazāt aiz deguna.

E Es-esmu-un -busu 03.07.2018

Paldies konkurentiem un to faniem! Viņi pie debesīm redz un aprunā tikai spilgti redzamos Visuma ķermeņus un veidojumus. Tomēr - tie spīd un rada gaismu, lai gan Visumā neredzama un tumsu saturoša ir bezgalīgi liela masa...

-))

S [email protected] 02.10.2018

Viņš taki bija RKDT beidzis fotogrāfus un kaut kur apmēram -1983 g. - 1966.g. sāka strādāt par Saimniecības daļas vadītāju Vecrīgā VEKT ... Institūtā. Viņa CV es to neredzēju

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы