Eiro Temīda Valdis Krisbergs - Krāpšana

Uz Eiro Temidu ieradāmies pēc tikšanās norunāšanas lai uzņemtu lietu un uzsāktu lietu. Kautkāds slikts tulkotājs Juris Bricis sēdēja un galīgi garām tulkoja. Brīnums ka izruna dažreiz bija.
Pateica ka nevarēs uzņemties lietu un ka aizņems starptautisko tiesu, maksās 2000€ un ilgi- tātad nemaz nesaprot neko no likumdošanas, jo ja lieta bija par paternitātes noteikšanu trešās valsts pilsonim tad tā bija vienkārša tiesa. Saka klients- Ok taisam, bet Eiro Temīda vadītājs pasaka ka nesanāks, Tad ubago 20€ par "konsultēsanu". Kas bija konsultēts? Lai ietaupītu naudu, viņš saka. Mums jau viss bija nokonsultēts un nācām uzsākt lietu nevis konsultēties!

Atradu lietas pieteikšanai un pārstāvēšanai citu un zvērinātu advokātu un par 600€ pēc 2 mēnešiem tiesa jau bija beigusies un uzvarēta bez Eiro Temīdas konsultācijām par viņu nespējīgumu un 20€ prasīšanu tikšanās laikā no potenciālā klienta.

Kāpēc tā tik vienkārši negribēja Eiro Temīda pārstāvēt?

Eiro Temīda nav nekāds birojs. Izrādās tas "Advokāts" ir Valdis Krisbergs.
"Auseklīša" dibinātājs bijušais Saeimas deputāts Valdis Krisbergs 1998.gadā tika notiesāts saistībā ar SIA "Auseklītis" noguldītāju apkrāpšanu. Tiesa viņam piesprieda piecu gadu cietumsodu ar mantas konfiskāciju.

Nevarēja nedz agrāk nodrošināt servisu nedz tagad kā advokāts.

Tā ka meklējiet zvērinātus advokātus un nevis eiro temīdas ar skaļiem un tukšiem saukļiem, kā "Auseklītis".

K

Комментарии (6)

L losis777 05.01.2017

Izglītots cilvēks var pats, bez advokāta palīdzības aizstāvēt sevi. Protams, ja ir aizņemtība darbos vai gribas atpūsties vairāk, tad var algot kādu, kas tās lietas izdara viņa vietā.

K Kangarooo 25.10.2017

Te pateica ka negrib uzņemties lietu un pateica ka klientu pieņemšana esot konsultācija un prasīja 20€ par konsultāciju un briesmīgu tulku. Visu sameloja.

K Kangarooo 25.10.2017

Izglītots advokāts var klientu aizstāvēt un nevis izdomāt atrunas, kāpēc nevarēs un teikt ka klienta pieņemšana bijusi konsultācija un vēl pasakot beigās tai izdomātu summu. Izglītots tulks arī spētu pārtulkot. Diemžēl nebija ne viena ne otra. Nenormālākā krāpšana.

V ViliesPircejs 23.11.2017
Pateiciba!

Pateiciba Eiro Temida juristiem par lielisku un izmelosu konsultaciju sniegsanu. Zvaniju sakara ar tiesu izpilditajiem un laulibas ligumu. Tiesi velos izteikt atzinibu valdes loceklim Jurim Bricim. Tiesam loti prodesionali. Loti iesaku so juristu kantori. Paldies!

H hi! 24.11.2017

šizofrēniska konkurenta slima suņa murgojums... -))

K Kangarooo 28.09.2021

Šizofrēniski ir tā atbildēt klientiem ar viltus profiliem, kad nemāk atrisināt lietu, ko izdarīja citi advokāti vienā setā, kad melo ka kautkāda starptautiskā tiesa vajadzīga, tad saka ka nevarēs to starptautisko tiesu, tad saka ka ietaupījis laiku, lai netērētu laiku un naudu tiesām, ar konsultāciju un sliktu tulkojumu. Man nācās klientam tulkot viņu vietā. Bet vienkārši varēja ar citu advokāti, profesionāli uzreiz iesniegt un atrisināt.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы