www.sudzibas.lv Eiro Temīda Slikts serviss, neprofesionāla attieksme

Eiro Temīda - Slikts serviss, neprofesionāla attieksme

Zvanīju uz Eiro Temīda juristu biroju bezmaksas konsultāciju ietvaros. Izklāstīju darbiniecei savu problēmu, uz kuru tika sniegta nekorekta, neprofesionāla jurista attieksme. Sarunas nobeigumā steidzināja noskaidrot, vai man ir vēl kāds jautājums, jo konsultācijas ir īsas, viņai nav laika, jo Rindā kāds cits vēl gaida. Neiesaku šī biroja juristu konsultācijas kā kvalitatīvas problēmas risinājumam.

25.11.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

L

Комментарии (4)

P Palīgs neskaidrajiem 25.11.2021

Kādus juridiskos risinājumus jūs sagaidat no bezmaksas konsultācijas? Prātiņ, nāc mājās!

G gesta_non_verba 10.12.2021

Ja Eiro Temīda vai jebkura cita no juridiskas palīdzības organizācijām reklamē savus pakalpojumus, tad lai sniedz tos kā pienākas. Ja tie ir bezmaksas, tad lai uzreiz brīdina, ka būs zema kvalitāte. Klientam ir tiesības sagaidīt kvalitāti. Izbeidziet pazemot sūdzību autoru!

G gesta_non_verba 10.12.2021

Paldies par brīdinājumu.

D Darbadrosibaspadome Ответ специалиста 10.02.2022

Palīdzēsim, juridiskajos jautājumos. Arī attālinātas konsultācijas... darbadrosibaspadome @ inbox.lv

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы