www.sudzibas.lv Econom city Slikta apkalpošana

Econom city - Slikta apkalpošana

Sākšu ar to, ka gan zvanīju, gan rakstīju uzņēmumam par situāciju, 6 dienas ir pagājušas, atbildi nesaņēmu.

Svētdien pie kases notika ļoti nepatīkama situācija.
Pārdevēja ar īsiem blondiem matiem vienmēr ir nelaipna, dažreiz aprunā citus klientus izejošus no veikala, nekad pretī nesveicinās, bieži vien nepareizi saskaita summu pie kases (es tā saprotu viss skaitās manuāli ar kalkulatoru) .
Svētdien man uz kartes bija noteikts limits atlicis pēc kura izvēlējos sev preces, veikalā bija noteiktas atlaides un es pārliecinājos, lai summa sanāktu zem budžeta.

Pienāku pie kases, redzu, ka summa nav pareiza, es protams nevēlos radīt konfliktu vai aizturēt rindu, saku pārdevējai, lai paņem vienu lietu nost.
Pārdevēja man pretī sāk pārmest “kāpēc tad nācāt pie kases ar preci? ”
es viņai vairākas reizes saku, ka neņemšu un viņa turpina man pārmest, ka man ir jāņem un ka viņa nemāk pārskaitīt summu no jauna.
Klientam ir tiesības pārdomāt un neņemt kaut ko pie kases, tādēļ nav jāceļ tracis un jāpazemina citu priekšā.

Ļoti nepatīkami, cilvēks pirmkārt nemāk skaitīt, otrkārt strādā lietoto apģērbu veikalā kurā iepērkas cilvēki ar noteiktām iespējām un apkauno klientus.

Šis nav vienīgais gadījums Econom City veikalā, tāda sajūta, ka visos darbā paņemtas tirgus vecenes bez manierēm, vismaz var izrādīt pieklājību pret klientiem.

Lūdzu uzņēmumu apmācīt darbiniekus kā strādāt ar kasi, ņemt vērā dotās atlaides un informēt par normālu attieksmi pret klientiem.

B

Комментарии (1)

P PatiesiibasMeka 30.09.2022

Cik mazs tad ir kartes dienas limits, lai šāda šmuce sanāktu?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы