www.sudzibas.lv Eco Baltia VIDE Slikts serviss, slēptās izmaksas

Eco Baltia Vide - Slikts serviss, slēptās izmaksas

Absolūti ne-mūsdienīga kompānija, kas strādā pēc principa - galvenais iekasēt naudu
tā piemēram, Clean R ir izveidojuši brīnišķīgu klientu apkalpošanas portālu, kurā ir redzama visa informācija, kā arī var pieteikt šķirojamo atkritumu izvešanu kad klientam tas ir pilns. Bet Eco Baltija vide uzspiež savu izvešanas grafiku, un gadījumā, ja klients nespēj piepildīt konteineri, tad piemēro soda. Naudu. Protams, ka ir iespēja atcelt izvešanu, par to informējot 3 dienas iepriekš, bet atkal - atceļ uz 7 dienām. Faktiski, ja nepieražo atkritumus tik daudz cik nepieciešams, tad klientam to vien tik jādomā, kā nenokavēt termiņu, lai atceltu izvešanu. Ņirgāšanās. Par to, ka ir rajoni kur šo škirojamo konteineri piegādāja bez maksas, bet ir rajoni kur par šo konteineri no klienta pieprasīja 30 eur, vispār nav komentāru.
Noteikti iesaku pašiem ieviest savu grāmatvedību, jo rēķini tiek sūtīti nekorekti, bieži vien jau par apmaksātu rēķinu, piestāda jaunu. Acīmredzot tā ir tāda kompānijas politika, gan jau klients neatcerēsies, nesapratīs, ka vienreiz jau šo rēķinu ir apmaksājis.
Ja klients ir aizmirsis izvest konteineru noteiktā dienā, tad kādreiz piestādīja pilnu izvešanas maksu, un varēja par tādu pašu maksu pieteikt izvešanu nākamajā dienā. Acīmredzot patērētāju tiešibu aizsardzības centrs tajā saskatīja nelikumību, tādēl tagad šīs slēptās izmaksas ir noslēpuši zem segvārdiem administrācijas izmaksas un degvielas izmaksas. Proti, tagad, ja ir gadījies aizmirst izvest konteineru, tad tiek iekasēta soda nauda 1,70 (tā saucamās degvielas izmaksas) , un lūdzot izvest konteineru nākamajā reizē, kad viņiem iekrīt grafiks mūsu ielā, tad tiek pieskaitītas vēl administrācijas izmaksas (7eur) finālā šāda aizmāršība klientam uz 1 mazo konteinera izvešanu izmaksā 13,37 eur! (standarta 6,50 vietā)
tajā pašā laikā koplīgumā rakstīts, ka kompānijas pienākums ir ik pēc 3 mēnešiem veidot Vidi degradējošo atkritumu bezmaksas akcijas, tomēr tas notiek ne biežāk kā 1 vai 2 gadā! Acīmredzot kompānija par maz iekasēja soda naudās:)

vispretīgākā, atpaliekošāka kompānija, un ja jums ir izvēles iespējas, tad noteikti neslēdziet ar šo kompāniju līgumu!

14.04.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

J

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы