Eco Baltia Vide - Krāpšanās

Konteinera izvešana bija paredzēta svētdien - 13.09.2020. Sestdien 12.09.2020. Izbraucām uz laukiem Preiļu rajonā, plānotais atgriešanās laiks 12. Septembra vēls vakars. Diemžēl atgriezāmies mājās neparedzēti vēlu 13.09. Vakarā. Protams, ka sestdien nevienu no Eco Baltia vide sazvanīt, lai brīdinātu, nav iespējams. Atkritumi netiek izvesti, taču maksa tiek ieturēta kā par veiktu pakalpojumu un atcelt neko nevar. Sazvanoties, pirmdien 14.09.2020. , ar Eco Baltiavide pārstāvi jeb administratori Irēnu atbilde sekojoša: atkritumu konteineri varot izvest citā dienā un par to būšot atsevišķs rēķins. Respektīvi izved vienu konteineru, bet jāmaksā par diviem. Pāriet pie cita pakalpojumu sniedzēja saskaņā ar jauno Rīgas sadalījumu nav iespējams. Tātad Eco Baltia vide patur monopoltiesības un veido savus noteikumus pēc savām vēlmēm tikai un vienīgi sava labuma gūšanai un klientu ērtības visiem pie vienas vietas.

14.09.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

A

Комментарии (1)

A Alise Zvaigzne 15.09.2020

Labdien, Aivija!
Pateicamies par Jūsu sniegto komentāru. SIA "Eco Baltia vide" izskatījuši konkrēto situāciju, kurā secināts, ka grafikā norādītajā atkritumu izvešanas datumā konteiners nav bijis pieejams iztukšošanai.
Līguma par atkritumu apsaimniekošanu punktā nr. 2.2 noteikt, ka konteineram jaatrodas specializētajam transportam brīvi pieejamā vietā ārpus teritorijas, ja nav atrunāts citādi. Ja šis punkts netiek ievērots un pirms tam nav sniegta informācija par paredzētām izmaiņām grafikā, atbilstoši līguma 5.5. punktam samaksa par pakalpojumu tiek piemērota pilnā apmērā.
Arī gadījumos, kad konteiners nav izstumts un par to informācija nav sniegta SIA "Eco Baltia vide", šoferīši mēro ceļu uz maršrutā norādīto adresi - veic līgumā un grafikā atrunātos pienākumus.

Kontaktinformācija saziņai ar SIA "Eco Baltia vide" klientu centru, tostarp par nepieciešamājām izmainām pakalpojumos pieejama šeit - https://www.ecobaltiavide.lv/kontakti/.

Pateicamies par sapratni!
SIA "Eco Baltia vide

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы