LV RU
www.sudzibas.lv Ebay Krāpšana

Ebay - Krāpšana

Tauta nepērkat no ebay neko, tāpēc kad šis uzņēmums ir krāpnieki cilvēks pasūtīja preci kuru jau 5 Mēneši kā nav saņēmis, bet naudu par preci paņēma no konta un tagad raksti kur gribi uz ebay un meklē kur gribi neviens neko nezin un Saka lai sazinos ar pārdevēju, bet uzspiiežot uz pārdevēja parādās vairs nav reģistrēts lietotājs un uz preces izskatās, ka trūkst šīs lapas

N

Комментарии (5)

Vajadzēja paspēt uzspiest, ka sūtījums nav saņemts un nauda tiktu atgriesta. low IQ

D Druzok 19.02.2020

Nuzno otkritj delo tak kak tovar ne bil polyce i vernyt vam vashi dengi.

T Turkey901 19.02.2020

Šis uzņēmums ir sludinājumu dēlis, kur citi uzņēmumi ievieto savu preci un krāpnieks tas būtu tikai tādā gadījumā, ja apkrāptu savu klientu - "sludinājuma" iesniedzēju jeb pārdevēju!

Džozefīne 19.02.2020

Nu tā ir konkrētā pārdevēja vaina, nevis visa Ebay vaina. Pirms pasūtīšanas vienmēr vajag pārbaudīt pārdevēja reitingus un komentārus. Pa reizei gadās šādas situācijas.

L Ludmila Martinova 19.02.2020

Tur diezgan viegli iziet pa taisni uz pardeveju un pirkt. Mes ta izdarijam.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы