Gulbju laboratorija - Ādažos - Rupja attieksme

Saskāros ar ļoti nepatīkamu situāciju. Ierodoties laboratorijā, paņēmu numuriņu un gaidīju savu kārtu. Analīzes bija jānodod manam gadus jaunajam bērniņam. No kabineta iznāk medmāsa, paskatās uz mani un nepatīkamā tonī man jautā: ”jums ir Covids? ” atbildu: ”nē, nav. Bērnam jānodod analīzes. ” uz ko man pretī paaugstinātā tonī Saka: “ko jūs iedomājaties? Ejat prom! Mums no 14: 00 nāk “kovidnieki” piebildīšu, ka pulkstens bija 13: 50. Viņa ieiet savā kabinetā un vēl murmina, ka viņa mūs nepieņems! Tad man rodas jautājums, vai tiešām to nevar cilvēcīgi pateikt? Nu tik neapmierināta “Dāmīte”. Mēs vispār braucām no citas pilsētas, speciāli uz šo laboratoriju un mūs brutāli padzina no tās vietas! Cerams šī ziņa nonāks līdz šai kundzītei un savu attieksmi mainīs pret klientiem! Un šī nebija pirmā reize, kad saskāros ar viņas (medmāsas) negatīvo attieksmi! Vairs noteikti tur nebraukšu un neiesaku citiem. Un gulbju laboratorijai iesaku, kārtīgāk izvērtēt savus darbiniekus!

K

Комментарии (1)

R Rozenberga 30.09.2022

Pieredzēju ko līdzīgu tieši Ādažos. Daktere pateica, ka LĪDZ 14:00 var iet nodot Covid testu. Tā nu arī ap 13:00 gāju nodot. Pat speciāli steidzos, lai nodotu. Ļoti nelaipna laborante skaļā un rupjā tonī skaidroja, ka pēc 14:00 jānāk. Paskaidroju, ka pati daktere teica, ka LĪDZ 14:00 varu iet nodot. Šī man bļauj, ka nepareizi sapratu. Es ļoti labi zinu, ko dzirdēju no dakteres puses, bet viņa domā, ka zin labāk :D
Gan jau tā pati persona, kas jums bija. Cerams, ka ne visas tur tik briesmīgas.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы