РешеноE. Gulbja laboratorija - Naudas izspiešana

Praktiski nav sazvanāmi. Tik daudz naudas kāš sakarā ar lidojumu obligāto testēšanu, varēja arī kādu informācijā noalgot. Nācās taisīt vēlreiz testu, jo pirmo reizi atsūtīja latviešu valodā, kaut gan bija atzīmēts, ka vajag angļu valodā. Uz telefonu neviens neatbild, un arī netaisās. Pilnīga naudas izspiešana, nekas vairāk ar šo visu slavenās slimības padarīšanu.

01.09.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Жалоба успешно разрешена laltes 01.09.2021

p.s. Liels paldies lidostas darbiniekiem, ātri palīdzēja atrisināt šo problēmu! Atvainojos, ka sarakstīju kaut ko lieku, tas no izmisuma, ka neviens neatbild uz telefona zvaniem un e-mailiem.

L

Комментарии (5)

G Gii 01.09.2021

Viņi jau tagad skolnieku testēšanas dēļ pārslogoti. Sazvanīt ir neiespējami.

L laltes 01.09.2021

Varēja arī līdz galam visu pārdomāt. Bizness vien ir, nekas vairāk.

C Colemans 01.09.2021

Tu varēji visu organizēt, kāpēc to nedari?

L laltes 01.09.2021

Ak jel, viens no tiem, kuram atbildes uz visu ir - dari pats, ja kaut kas nepatīk... Jau organizēju sev savu labaratoriju, paldies par superīgu ideju

I ilrgjefiho 02.09.2021

Kā gan var organizēt savu labaratoriju, ja tev nav koruptīvas saites ar politiķiem un ierēdņiem, kuri pieņem lēmumu pārpumpēt budžeta naudu savās kabatās caur privātām laboratorijām?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы