www.sudzibas.lv E. Gulbja laboratorija Neadekvāta attieksme

E.Gulbja Laboratorija - Neadekvāta attieksme

Š. G. 8 jūlijā nodevu testu uz covid19, laboratorijas darbiniece teica, kad sestdien būs atbilde. Bet sestdien viss bija ciet un atbildi nesaņēmu. Uz e-pastu un sms veidā arī nekas nebija nosūtīts. Pirmdien no rīta zvanīju uz centrālo gulbja laboratorijas numuru, kur atbilde bija no 'kuņas", kad es biju pati vainīga. Pat nedeva vārdu pateikt. Gribētos to pašu egīlu gūlbi redzēt un pajautāt, kā nav kauna turēt tādus darbiniekus un uz cilvēka veselību pelnīt naudu. Un cik var aplamas analīzes taisīt?

13.07.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (6)

A Anniiiiijjjjaaaaaaa 14.07.2021

Uz uzlīmes ar paroli, kuru jums iedeva, ir rakstīts aptuvenais atbildes saņemšanas laiks. Darbiniekiem ir dotas instrukcijas, ka pacientiem jāsaka, ka 24h laikā atbildei būtu jābūt.

Varbūt norādījāt neprecīzu e-pasta adresi? EGL mājaslapā vai DataMed rezultātus skatījāties?

Covid-19 analīžu pieņemšanas punkti Brīvības g. 366 un Ķīpsalā strādā arī sestdienās un svētdienās. Varējāt piebraukt un rezultātus saņemt.

Un man no Valmieras jābrauc pakaļ uz Rīgu? Kā tad neprecīzu info iedevu? Pēc 4 diennaktīm, kaut kādā veidā bija uz e-pastu atnācis rezultāts.

A Anniiiiijjjjaaaaaaa 14.07.2021

Nu tad tādā gadījumā laboratorijā aizkavēšanās. Medmāsa te noteikti nav vainīga.

Es samaksāju 37€ un tā nav mana problēma, kurš no viņiem ir vainīgs. Atdodiet naudu un iešu citā laboratorijā nodošu. Man tas tests izmaksāja 72€. Dēļ viņiem vēl par katru kavētu dienu, ko neierados darbā -120€. Domāju nevienam nepatiktu...

Работник с вецмилгрависа,меня вообще выставляла за дверь,после перенесенной болезни

M madara 02.10.2021

Gulbja laboratorija

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы