www.sudzibas.lv E. Gulbja laboratorija Analīzes mazam bērnam tika paņemtas ātri un bez histērijām

E.Gulbja Laboratorija - Analīzes mazam bērnam tika paņemtas ātri un bez histērijām

Ļoti gribu palielīt, nevis sūdzēties, Gulbja laboratorijas baložu ielas 28 darbinieci - Valēriju. Viņu man ieteica mūsu pediatrs.
Februāra mēnesī mēģināju nodot asins analīzes 2 gadus vecam bērnam. Pirmajā reizē vērsos centrālajā laboratorijā aura. Bērnam rokas bija sabakstītas, bērns nokliedzies histērijā, man zilumi uz kājām, jo bērns stipri spārdījās un stress abām, bet analīzes nepaņēma. Tad, pēc pāris dienām vērsos e. Gulbja laboratorijā brīvības ielā 366, situācija tieši tāda pati-bez rezultātiem. Jūnija beigās devos uz baložu ielu 28 pie Valērijas. Man bija liels stress un izmisums, jo domāju, ka atkal nekas nesanāks. Valērija ļoti laipni lika uzreiz apsēsties, ieskatījās ņemamo analīžu sarakstā un uzreiz paskaidroja kā pareizi bērnu nosēdināt. Precīzi paskaidroja, kas jākontrolē man un ko kontrolēs bērnam viņa. Tvēriens, ko parādīja Valērija bija visiem drošs, nomierinošs un stingrs. Viņa ātri iedūra, bērns nepaspēja sasprindzināties un sastresoties, un analīzes tika paņemtas. Abas ar meitu bijām pārsteigtas par ātru notikuma gaitu un pozitīvo iznākumu. Esmu ļoti apmierināta par Valērijas attieksmi un profesionalitāti. Paldies!

10.07.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

K

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы