E. Gulbja laboratorija - Slikts serviss

Esmu ļoti vīlusies Salaspils Gulbju lab.
Sākot ar to, ka esmu grūtniece uz Rīgu izbraukāt ir grūti lai nodotu analīzes, lai Salaspilī laicīgi nodotu analizēs, man ir jāierodas 7: 00 un tas ir 1h pirms atvēršanas-vai tas ir normāli?
Nostāvot stundu, darbinieks paradās tikai 8: 00 kad viņam jau būtu jāsāk pieņemt, bet tikai tad atslēdzas, kamēr noģērbjas te jau ir Rinda līdz 10+ cilvēku.
Turpmāk būs jāizvēlas braukt uz Rīgu jo tur vismaz ir atsevišķs numuriņš grūtniecēm.

02.08.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

H

Комментарии (6)

B Bez_vārds 02.08.2022

Grūtnieces un zīdaiņi nav prioritāte. Jo tas nav obligāts pasākums dzemdēt, taisīt bērnus.

O OogaBooga 02.08.2022

Cerams, ka slimnīcā Tavi vecāki arī nebūs prioritāte, ja kaut kas slikts notiks. 🫱🏻‍🫲🏿

N nebuus 02.08.2022

Bērni ir un būs vienmēr prioritāte, nedomāju, ka prioritàte būtu klačoties ar māsiņām jo mājās nav ar ko parunāt, vai cilvēki kā Jūs, kuri ir atsladēti startà uzspiežot citiem savu viedokli. :)

B Bez_vārds 02.08.2022

zīdaiņi nekad nebūs prioritāte.

N nebuus 02.08.2022

ir un būs. :) Tas ka Jums ir attiecīgs riebums pret bērniem nav mana problēma un galīgi nekrata. Saprotu, ka savu žulti nav kur likt, bet internetā nebūs tam īstā vieta. Ja nodarbotos ar sportu un veselīgu dzīvesveidu tad noteikti nevajadzētu kasīties par rindām pie Gulbja. :))

N neznaaju 02.08.2022

Vēlos ieteikt ļoti ērtu veidu, kā atvieglot analīžu nodošanu. Sevišķi ērti tas ir gaidību laikā. Ikmēneša vizītē pie ginekologa Jūs saņemat kārtējo nosūtījumu uz analīzēm, vai ne? Lūk, tajā pašā dienā, izmantojot aplikāciju QTicket, izvēlieties Jums ērtu laiku laboratorijā un rezervējiet savu vizīti. Jums uz e-pastu atnāks kods. Ierodoties laboratorijā, Jums atliek ievadīt savu kodu aparātā un voila - esat nākamais rindā. Manuprāt, šī opcija gan nav pieejama Salaspilī. Bet tur iespējams iestāties rindā no tālruņa un tad attiecīgajam laikam tuvojoties, ierasties laboratorijā. Vēl pačukstēšu, ja dosieties uz Rīgu, izvēlēties Grebenščikova ielas laboratoriju, nekad neesmu tur redzējusi rindas. Bet visērtāk izmantot aplikāciju. Ietaupīsiet sev gan laiku, gan nervus.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы